MojAndroid

MojAndroid.sk-Čo-týždeň-dal-125x125Tento rok bol pre portál MojAndroid.sk opäť zaujímavý a plný nových projektov a noviniek. V poslednom čase sme sa rozrástli o ďalšie nové stránky a koniec roka prináša poslednú zaujímavú novinku v roku 2013 – portál MojAndroid.sk jednoducho nájdete už aj na doméne Android.sk :-)

MojAndroid.sk – slovenská Android komunita

Portál MojAndroid.sk to nie sú len novinky, recenzie a tipy na Android aplikácie a hry. Snažíme sa vždy prinášať inovácie a robiť aj niečo navyše. V tomto článku sa budem snažiť predstaviť tie najzaujímavejšie aktivity a funkcie, ktoré web ponúka.

Android aplikácie a hry

Tipy na zaujímavé appky, ktoré by nemali chýbať vo vašom mobile. Aplikácie testujeme a recenzie môžete nachádzať na našom webe. Špeciálnu pozornosť venujeme slovenským a českým appkám, ktoré okrem článkov nájdete aj v našom katalógu. A nechýba aj Android aplikácia SK&CZ Android aplikácie, ktorú si môžete nainštalovať do svojho mobilu alebo tabletu a mať tak prehľad o novinkách od našich vývojárov.

Android Magazín

Tento rok sme spustili vydávanie elektronického časopisu s názvom Android Magazín. Podarilo sa nám vydať presne desať čísiel, ktoré obsahujú výber tých najlepších článkov, ktoré sa počas mesiaca objavili na stránke. Nechýbajú však ani unikátne témy a recenzie, ktoré vždy tvoria aspoň polovicu obsahu aktuálneho čísla. Tento mesiac sme spustili aj novú Android aplikáciu Android Magazín (lite), ktorú si môžete nainštalovať do svojho mobilu.

AndroidBazar.sk

Zoznam inzerátov, kde nájdete rôzne mobily, tablety ale aj príslušenstvo pre vaše zariadenie. Inzercia pre čitateľov a fanúšikov, ktorá ponúka možnosť jednoducho a pohodlne predať alebo kúpiť používaný, ale aj nový Android.

AndroidForum.sk

Tento mesiac sme sa rozrásli aj o slovenské fórum, ktoré je mnohým Androiďákom známe na adrese AndroidForum.sk. Tento web čakajú v blízkej dobe viaceré zmeny, ale už teraz tam nájdete množstvo návodov ale aj ochotných ľudí, ktorí vám radi pomôžu s vašim problémom a poradia.

logo_androidforum

O nás

Sme Android fanúšikovia a nadšenci mobilných technológií. Portál MojAndroid.sk vznikol ako hobby, dnes sa mu venujeme profesionálne a naplno už päť redaktorovMojAndroid.sk je najčítanejšia stránka o Androide na Slovensku a po troch rokoch má už 850,000 návštev mesačne, čo predstavuje viac ako 300,000 čitateľov (unikátnych návštevníkov mesačne). Každý deň pribúdajú zaujímavé tipy a triky na Android aplikácie a hry.

Portál MojAndroid.sk je aj organizátorom stretnutí Android Roadshow po celom Slovensku, ankety o najlepšie telefóny a tablety Android Roka a súťaže pre najlepšie slovenské aplikácie Android Code. Android Roadshow a Android Roka v spolupráci so SvetAndroida.cz organizujeme už aj v Českej republike.

24.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+