MojAndroid

Po týždni je tu náš podcast opäť, aj keď v trochu náročných podmienkach. Kvôli stretnutiu Android Roadshow v Bratislave sme museli experimentovať s technikou, no veríme, že výsledok bude počúvateľný. Podcast sme nechceli odkladať, pretože v dvojici ja, Matúš Kapusta a Ondrej Ličko sme debatovali na aktuálnu tému Google I/O 2016.

Náš tip
Všetky novinky z Google I/O 2016 na jednom mieste

android-n-titulka-google-io-2016

Túto tému sme už na našej stránke prebrali dopodrobna, no napriek tomu sme mali pocit, že je potrebné sa k nej ešte raz vrátiť a podeliť sa aj o naše osobné názory. Nezabudli sme ale ani na zhrnutie tých najdôležitejších noviniek, ktoré nám Google minulý týždeň pripravil, no ku koncu sme sa trochu zamysleli aj nad témou súkromia a bezpečnosti používania online služieb. Veríme, že vás náš podcast zaujme a už teraz sa tešíme na vaše pripomienky a námety do budúcna.

Náš tip
NÁVOD | Ako prispôsobiť reklamu od Google vlastným záujmom

Náš tip
Všetky časti MôjAndroid Podcastu na jednom mieste
29.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+