MojAndroid

Ak si dobre pamätáte, začiatkom februára sme vás informovali o tom, že MIUI sprístupnila zdrojový kód niektorých aplikácií pre všetkých ako open source. Ubehla už nejaká doba a konečne tu máme prvú portovanú aplikáciu z tejto alternatívnej ROM, ktorá funguje na všetkých zariadeniach s operačným systémom Android 2.2 a vyšším, vrátane verzie 4.0 Ice Cream Sandwich. MIUI správca súborov prináša prehľadné používateľské prostredie s rozdelením súborov podľa kategórií: hudba, videá, obrázky, dokumenty, apk a ďalšie.

Môžete sa tiež tešiť na ďalšie pokročilé funkcie ako:

  • root správca súborov
  • podpora pre komprimovanie (rozbaľovanie) súborov do ZIP
  • možnosť zmeniť oprávnenia pre adresáre a súbory
  • možnosť vybrať a pracovať s viacerými súbormi/adresármi súčasne
  • mazanie, kopírovanie, presúvanie a premenovanie súborov

Autor aplikácie plánuje do budúcnosti pridávanie ďalších funkcií a samozrejme opravu chýb. V ďalších verziách by sme sa tak mali dočkať funkčného vyhľadávania a tiež FTP serveru.

Aplikáciu MiFileExplorer zatiaľ nie je možné oficiálne stiahnuť z Google Play Store, ale ak máte o tohto podareného správcu súborov záujem, môžete ho získať na XDA fóre alebo použitím linku pod článkom.

—sťahuj MiFileExplorer.apk—

13.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+