MojAndroid

Prvé stretnutie obľúbenej akcie Orange Android Roadshow 2014 sa tento rok uskutočnilo v Košiciach. Ako už býva zvykom, ani tu nechýbali pekné dievčatá, ktoré zaujímajú najnovšie zariadenia a zaujímavosti zo sveta operačného systému Android. Tie, ktoré mali dostatok odvahy sa mohli odfotiť a zapojiť sa tak do našej súťaže Miss Android Roadshow, v ktorej čitatelia vyberú najsympatickejšie dievča z akcie. Tento rok nám spoločnosť HTC do súťaže venovala Android smartfón HTC One mini 2, ktorý dostane výherkyňa finálneho kola. Dnes spúšťame hlasovanie zo stretnutia v Košiciach.

Náš tip
FOTOGALÉRIA: Orange Android Roadshow 2014 Košice

Do súťaže v Košiciach sa zapojilo celkom 9 dievčat, ktoré sme odfotili s našim maskotom Androidkom. Hlasovať za najsympatickejšie dievča môžete v ankete na stránke www.androidroadshow.sk. Z každého mesta sa vyžrebuje najkrajšie dievča podľa čitateľov, ktoré bude pokračovať vo veľkom finále. Tam sa stretnú najkrajšie dievčatá z každého mesta a vyžrebuje sa jedna výherkyňa HTC One mini 2.

hlasovanie miss

Nezabúdajte, že hlasovať je možné len raz. Všetky duplicitné hlasy budú vymazané.

Niektoré z dievčat, ktoré sa zapojili v Košiciach. Všetky nájdeš na www.androidroadshow.sk
Niektoré z dievčat, ktoré sa zapojili v Košiciach. Všetky nájdeš na www.androidroadshow.sk

Náš tip
RECENZIA | HTC One mini 2 – krásny, dobrý, ale drahý mini

Do finále postupuje…

Hlasovanie o najsympatickejšie dievča z Košíc je skončené a poznáme už aj výsledky. Najsympatickejšou Košičankou sa stáva Michaela Stolárová s celkovým počtom hlasov 268. Michaela týmto postupuje do celonárodného kola, ktoré vyhodnotíme na konci roka.

FInalistka Miss Android z Košíc
FInalistka Miss Android z Košíc

 

14.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+