MojAndroid

Obľúbená akcia Orange Android Roadshow 2014 sa po druhom stretnutí v Košiciach presunula do Prešova. Ako už býva zvykom, ani tu nechýbali pekné dievčatá, ktoré zaujímajú najnovšie zariadenia a zaujímavosti zo sveta operačného systému Android. Tie, ktoré mali dostatok odvahy sa mohli odfotiť a zapojiť sa tak do našej súťaže Miss Android Roadshow, v ktorej čitatelia vyberú najsympatickejšie dievča z akcie. Tento rok nám spoločnosť HTC do súťaže venovala Android smartfón HTC One mini 2, ktorý dostane výherkyňa finálneho kola. Dnes spúšťame hlasovanie zo stretnutia v Prešova.

Ďalšie stretnutie fanúšikov Androidu sa bude konať 25. októbra v meste Zvolen. Prihlásiť sa môžete na stránke www.androidroadshow.sk.

tlacidlo-miss copy

Náš tip
FOTOGALÉRIA: Orange Android Roadshow 2014 Bratislava

Do súťaže v Prešove sa zapojilo celkom 17 dievčat, ktoré sme odfotili s našim maskotom Androidkom. Hlasovať za najsympatickejšie dievča môžete v ankete na stránke www.androidroadshow.sk. Z každého mesta sa vyžrebuje najkrajšie dievča podľa čitateľov, ktoré bude pokračovať vo veľkom finále. Tam sa stretnú najkrajšie dievčatá z každého mesta a vyžrebuje sa jedna výherkyňa HTC One mini 2.

Nezabúdajte, že hlasovať je možné len raz. Všetky duplicitné hlasy budú vymazané.

Náš tip
RECENZIA | HTC One mini 2 – krásny, dobrý, ale drahý mini

Do finále postupuje…

Hlasovanie o najkrajšie dievča z mesta Prešov je ukončené a poznáme už aj výsledky. Najsympatickejšou Prešovčankou, ktorá sa zúčastnila akcie Orange Android Roadshow 2014 sa stáva Tatiana Tirpáková. Tatiana týmto postupuje do celonárodného kola, ktoré vyhodnotíme na konci roka.

DSC_5274
Finalistka Miss Android z Prešova
4.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+