MojAndroid

Obľúbená akcia Orange Android Roadshow 2014 sa po prvom stretnutí v Košiciach presunula do Žiliny. Ako už býva zvykom, ani tu nechýbali pekné dievčatá, ktoré zaujímajú najnovšie zariadenia a zaujímavosti zo sveta operačného systému Android. Tie, ktoré mali dostatok odvahy sa mohli odfotiť a zapojiť sa tak do našej súťaže Miss Android Roadshow, v ktorej čitatelia vyberú najsympatickejšie dievča z akcie. Tento rok nám spoločnosť HTC do súťaže venovala Android smartfón HTC One mini 2, ktorý dostane výherkyňa finálneho kola. Dnes spúšťame hlasovanie zo stretnutia v Žiline.

hlasovanie miss

Náš tip
FOTOGALÉRIA: Orange Android Roadshow 2014 Žilina

Do súťaže v Žiline sa zapojilo celkom 14 dievčat, ktoré sme odfotili s našim maskotom Androidkom. Hlasovať za najsympatickejšie dievča môžete v ankete na stránke www.androidroadshow.sk. Z každého mesta sa vyžrebuje najkrajšie dievča podľa čitateľov, ktoré bude pokračovať vo veľkom finále. Tam sa stretnú najkrajšie dievčatá z každého mesta a vyžrebuje sa jedna výherkyňa HTC One mini 2.

Niektoré z dievčat, ktoré sa zapojili v Žiline. Všetky nájdeš na www.androidroadshow.sk
Niektoré z dievčat, ktoré sa zapojili v Žiline. Všetky nájdeš na www.androidroadshow.sk

Nezabúdajte, že hlasovať je možné len raz. Všetky duplicitné hlasy budú vymazané.

Náš tip
RECENZIA | HTC One mini 2 – krásny, dobrý, ale drahý mini

Do finále postupuje…

Hlasovanie o najsympatickejšie dievča zo Žiliny je ukončené a poznáme už aj výsledky. Najsympatickejšou Žilinčankou, ktorá sa zúčastnila akcie Orange Android Roadshow 2014 sa stáva Andrea Jačmenová. Andrea týmto postupuje do celonárodného kola, ktoré vyhodnotíme na konci roka.

FInalistka Miss Android zo Žiliny
FInalistka Miss Android zo Žiliny
27.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+