MojAndroid

Obľúbená akcia Orange Android Roadshow 2014 sa po druhom stretnutí v Košiciach presunula do Bratislavy. Ako už býva zvykom, ani tu nechýbali pekné dievčatá, ktoré zaujímajú najnovšie zariadenia a zaujímavosti zo sveta operačného systému Android. Tie, ktoré mali dostatok odvahy sa mohli odfotiť a zapojiť sa tak do našej súťaže Miss Android Roadshow, v ktorej čitatelia vyberú najsympatickejšie dievča z akcie. Tento rok nám spoločnosť HTC do súťaže venovala Android smartfón HTC One mini 2, ktorý dostane výherkyňa finálneho kola. Dnes spúšťame hlasovanie zo stretnutia v Bratislave.

Ďalšie stretnutie fanúšikov Androidu sa bude konať 27. septembra v meste Prešov. Prihlásiť sa môžete na stránke www.androidroadshow.sk.

tlacidlo miss

Náš tip
FOTOGALÉRIA: Orange Android Roadshow 2014 Bratislava

Do súťaže v Bratislave sa zapojilo celkom 6 dievčat, ktoré sme odfotili s našim maskotom Androidkom. Hlasovať za najsympatickejšie dievča môžete v ankete na stránke www.androidroadshow.sk. Z každého mesta sa vyžrebuje najkrajšie dievča podľa čitateľov, ktoré bude pokračovať vo veľkom finále. Tam sa stretnú najkrajšie dievčatá z každého mesta a vyžrebuje sa jedna výherkyňa HTC One mini 2.

Nezabúdajte, že hlasovať je možné len raz. Všetky duplicitné hlasy budú vymazané.

Náš tip
RECENZIA | HTC One mini 2 – krásny, dobrý, ale drahý mini

Do finále postupuje…

Hlasovanie o najkrajšie dievča z Bratislavy je ukončené a poznáme už aj výsledky. Najsympatickejšou Bratislavšankou, ktorá sa zúčastnila akcie Orange Android Roadshow 2014 sa stáva Simona Huňáková. Simona týmto postupuje do celonárodného kola, ktoré vyhodnotíme na konci roka.

Finalistka Miss Android z Bratislavy
3.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • dddd

  Ta prva je fakt krasna :D neviete jej meno? :D

 • Tomáš SZ

  Hlavne, ze polovica z nich ani z BA neni. Ale to je fuk. Najkrajsia tam bola taaa…ukradnuta M8cka :)

 • zghnzg

  Omg

 • Roland

  Ako to, že už nie je možné hlasovať? Veď tam boli sotva 1 deň.

  • Maher787

   minule mi pre istotu ani nezobrazilo fotky aby sa nedalo hlasovať, kto vie kto to platí :D

  • MichalChovanak

   Ospravedlňujeme sa, bol zle nastavený dátum ukončenia. Už to funguje v poriadku. Vďaka za postreh.

 • Rafi

  hlasovanie za najkrajšie dievča z blavy, vy tam tú krásu vidíte? lebo ja určite nie,,,, jedine Simona Meteňová je sympatická, taká v pohode, ale krásu tam jednoznačne nevidím,,,,,,

  • pitr

   nemylis si to s miss universe ty trubka? na seba sa pozri a komplexy si schovaj pre kamarata na pive.

  • Peter Jurček

   zalez blbecku…

 • jookas

  Nejak tam nevidim tu peknu :D

+