MojAndroid

Prvá tohtoročná Microsoft Windows Roadshow sa koná už túto sobotu – 1. apríla od 10:00 v žilinskom hoteli Holiday Inn. Okrem mnohých technologických spoločností sa na vás teší aj zastúpenie spoločnosti Microsoft, ktorá je generálnym partnerom celej akcie. Nezabudnite sa bezplatne registrovať! Čo presne si pre vás pripravil Microsoft sa dozviete v nasledujúcich riadkoch.

Čo vám ponúknu prednášky venované Windows 10 a novej verzii nástrojov Office?

Windows už dávno nie je horúcou novinkou, ale osvedčeným operačným systémom, ktorý si na celom svete získal milióny spokojných používateľov. My sa zameriame na užitočné maličkosti, ktoré ponúka používateľom  (často ich máte rovno pod nosom, a pritom o nich neviete), prezradíme zopár trikov z „vývojárskej kuchyne” a nezabudneme ani na blížiacu sa aktualizáciu Creators Update pre Windows 10.

A pretože jednou z vecí, ktoré Creators Update rozvíja, je rozšírená a virtuálna realita, prinesieme pre vás vyloženú lahôdku – v rámci samostatnej sekcie si budete môcť na vlastné oči prezrieť rozšírenú realitu a 3D hologramy prostredníctvom Microsoft HoloLens!

Je Office len nudným nástrojom pre nudných úradníkov? Ani náhodou! Počas Office prednášky si ukážeme novinky, ktoré do nástrojov Office priniesla verzia 2016, poodhalíme nové aktualizácie a poradíme vám, ako ovládať Office ako skutočný majster.

A pokiaľ by vám naša prednáška nestačila, v krátkych workshopoch vás Honza Biroš zoznámi s tými najužitočnejšími “kúzlami” pre Windows a Office, vďaka ktorým dokáže s počítačom doslova čarovať!

microsoft-windows-roadshow-2016-kosice-28-of-47

28.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+