MojAndroid

Už tretí ročník obľúbenej Microsoft Windows Roadshow štartuje 1. apríla v centre severozápadného Slovenska – v Žiline. Chýbať tu už tradične nebude ani Tatra banka so svojimi pokrokovými technológiami v oblasti internetového a mobilného bankovníctva. Tento rok si pre účastníkov pripravila aj skutočnú perličku.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=i3hJAhPoRcQ]

Medzi hlavné témy, ktoré budú rezonovať v stánku Tatra banky patrí nová univerzálna aplikácia Tatra banka Win10 pre internet banking na zariadeniach s operačným systémom Windows 10. Jej funkcionality vám priblížia samotní tvorcovia aplikácie, ktorí budú pripravení zodpovedať aj všetky vaše otázky.

Tatra-banka-mobill

Najviac ale bezpochyby vynikne aplikácia Tatra banka v podaní rozšírenej reality pre okuliare Microsoft HoloLens. Priamo v stánku Tatra banky si budete môcť prostredníctvom rozšírenej reality na vlastnej koži vyskúšať, ako bude fungovať správa vašich financií v budúcnosti. V aplikácii pre HoloLens je pritom zastúpená trojkombinácia kľúčových aspektov, ktoré technológie ženú vpred – virtuálny asistent, rozšírená realita a hlasové ovládanie. Či už sa rozhodnete pre ovládanie pomocou hlasu alebo gesta ruky, príjemný digitálny asistent vám vždy pomôže.

Tatra-banka-HoloLens-679x337

Okrem toho sa od na slovo vzatých odborníkov z Tatra banky dozviete viac o bezpečnom nastavení limitov na platobných kartách, výbere z bankomatu mobilom, o využití aplikácie VIAMO a o čomkoľvek, čo vás bude zaujímať z oblasti mobilného bankovníctva.

Bezplatná registrácia aj vstup

Oficiálna registrácia už bola spustená pre všetkých záujemcov. Nájdete ju na webovej stránke WindowsRoadshow.sk, prípadne sa k nej dostanete po kliknutí na tlačidlo Registrácia Zadarmo.

buton-registracia

Všetky potrebné informácie, zoznam partnerov a podrobný program budú čoskoro zverejnené na stránke WindowsRoadshow.sk, ako aj na webe MojWindows.sk

14.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+