MojAndroid

Prvá tohtoročná Microsoft Windows Roadshow sa koná už 30. apríla o 10:00 v žilinskom hoteli Holiday Inn. Na nej si budete môcť vyskúšať množstvo hardvérových, ale aj softvérových noviniek. Chýbať nebudú napríklad vlajkové lode Microsoft Lumia 950, ako ani virtuálna realita v podaní najnovšieho VR headsetu HTC Vive. Pre nadšencov kombinácie motorizmu a technológií bude pripravený elektromobil Tesla a samozrejme množstvo ďalších zaujímavých zariadení a prednášok. Zapojiť sa môžete do rôznych aktivít a súťaží o vecné ceny, či nakúpiť za veľmi výhodné ceny. Registrácia a vstup na akciu sú úplne zadarmo.

registracia

Počas konania akcie sa budú môcť účastníci zapojiť do rôznych súťaží. Vyhrať budete môcť najnovšie smartfóny a softvér od Microsoftu, ako aj zaujímavé príslušenstvo. Počas celého dňa sa bude hrať o tieto hodnotné ceny:

  • 1x Xbox One
  • 3x Microsoft Lumia 650
  • 5x licencia Microsoft Office 365
  • Rôzne príslušenstvo od MP3.sk
  • 4x očné vyšetrenie grátis v UVEA mediklinik + 4x -20% pri nákupe v optike 
  • Operácia oboch očí v hodnote 900€

Okrem zaujímavých výhier sme si pre účastníkov pripravili aj zaujímavé zľavy. Účastníci Windows Roadshow 2016 si budú môcť priamo na mieste zakúpiť napríklad hernú konzolu Xbox One 1 TB za akciovú cenu 289 EUR. Záujemcovia však musia byť rýchli, pretože k dispozícii bude priamo na mieste iba 20 ks tejto konzoly. Každý účastník si taktiež môže priamo na mieste kúpiť iba 1 kus hernej konzoly Xbox One 1 TB. Ak na Windows Roadshow donesiete svoju starú, ale funkčnú konzolu Xbox 360, môžete ju vymeniť za nový Xbox One 1 TB za cenu iba 239 EUR

xbox

Okrem herných konzol si priamo na Windows Roadshow môžete zakúpiť aj príslušenstvo pre Xbox One so zľavou 20% na všetky produkty. Konkrétne akcia platí pre herné ovládače, Microsoft Kinect, slúchadlá a službu Xbox Live!. Za akciovú cenu sa budú dať zakúpiť aj hry pre Xbox One, pričom vám zadarmo vyčistíme vaše používané CD/DVD nosiče s hrami. Ak vás už niektorá z hier nebaví, vykúpime ju od vás priamo na Windows Roadshow. 

Okrem toho máte jedinečnú možnosť kúpiť si Windows tablet Lark Ultimate 7i za výhodnú cenu. Pre návštevníkov akcie máme pripravených 400 tabletov, z ktorých každý kus stojí len za 34,9 eur. Kto skôr príde, ten skôr berie :).

tablet

Generálnym partnerom akcie Microsoft Windows Roadshow 2016 je spoločnosť Microsoft. Technologickým partnerom sa stala spoločnosť Intel. Medzi partnerov, ktorí akciu podporujú, patria 02,  Acer, Asus, Business lease, Creative, Dell, Dôvera, HTC, Lenovo, MP3.sk, Progamingshop.sk, Samsung, Tatra banka, UVEA Mediklinik a Xbox. Tešiť sa tak môžete na veľa zaujímavých produktov. Registrácia na akciu je spustená a opäť je úplne bezplatná.Pre prvých 250 zaregistrovaných ľudí, ktorí na akciu prídu, sú pripravené darčeky! Preto neváhajte a zaregistrujte sa čo najskôr. Všetky dôležité informácie o akcii a partneroch, ktorí prídu vystaviť svoje novinky, budú postupne pridávané na našom webe. Nájdete ich aj na samostatnej stránke akcie Microsoft Windows Roadshow 2016.

18.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+