MojAndroid

Smart narámok Xiaomi Mi Band 6 už bol oficiálne predstavený. Všetky dôležité informácie získate v článku Xiaomi Mi Band 6: Nová generácia smart náramku prináša väčší displej.

Pomalý sa končí prvý štvrťrok roku 2021 a viaceré spoločnosti už predstavili množstvo nových produktov. V druhom štvrťroku očakávame príchod ďalších technologických noviniek, vrátane nového smart náramku od Xiaomi – Mi Band 6. Pred pár dňami sa na internete objavili informácie, že používatelia budú môcť odpovedať na WhatsApp a Telegram správy priamo z nového Mi Bandu a teraz sa objavilo niekoľko obrázkov, ktoré odhalili jeho dizajn, informuje portál Gizchina.

Mi Band 6 uniknutý dizajn
Zdroj: Gizchina.com

Uniknutý obrázok potvrdil, že Mi Band 6 bude vyzerať veľmi podobne ako jeho predchodca. Žiadnych prevratných dizajnových zmien sa nedočkáme, no technické parametre sa budú líšiť. Predchádzajúce úniky naznačovali, že Xiaomi sa vráti k štandardnému USB-A nabíjaciemu portu, no uniknutý obrázok potvrdzuje, že opäť sa môžeme tešiť na magnetickú nabíjačku.

Mi Band 6: Uniknuté špecifikácie

Predchádzajúce úniky tvrdia, že Mi Band 6 prinesie senzor na meranie okysličenia krvi, taktiež ponúkne podporu pre hlasového asistenta Amazon Alexa a príde s 30 tréningovými režimami. Ďalšie správy zas naznačujú, že bude mať zabudované GPS a automatické odpovede. Čínska verzia dostane podporu NFC, no nie je isté, či sa túto funkciu dostane aj globálny variant.

Z uniknutého obrázku bohužiaľ nevieme zistiť veľkosť obrazovky, no mnoho únikov tvrdí, že nový Mi Band bude mať väčšiu obrazovku ako Mi Band 5. Na obrázku je náramok čiernej farby, vieme však, že bude dostupný aj v ďalších farbách.


Očakávame, že ďalšie informácie uniknú v najbližších dňoch. Oficiálny dátum predstavenie zatiaľ nie je známy, no veľa používateľov ho odhaduje na jún.

Náš tip
Xiaomi Mi 11 Ultra s masívnym foto snímačom má byť predstavený koncom mesiaca

23.3.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+