MojAndroid

Nočný režim je teraz v móde. Jednotlivé aplikácie sa pomaly prezliekajú do tmavších kabátov. Šetrí to naše oči a samozrejme aj batériu. Už aj samotný Google ponúka tmavý režim vo viacerých aplikáciách a v pripravovanom Androide Q očakávame kompletne tmavé prostredie.

Mapy.cz je obľúbenou aplikáciou viacerých používateľov. Aj nás. Nejde však len o obyčajné mapy. Tie so naozaj poriadne podrobné a na svoje si prídu aj vyznávači turistiky. Je v nich totiž vyznačený každý jeden turistický chodník. Vyskúšali sme to viackrát a musíme len potvrdiť.

Kvalitná aplikácia zadarmo

Mapy je navyše možné sťahovať pre neskoršie prezeranie offline, čo sa hlavne v prírode bez signálu môže hodiť. Okrem toho ale aplikácia ponúka aj navigáciu. Hlavne vo večerných hodinách pri navigovaní je tmavá téma priam ideálna. Telefón vás neosvieti a vy sa môžete lepšie sústrediť na cestu pred vami.

My dúfame, že aplikácií s tmavou témou bude čoraz viac. Ideálny by bol stav, keby mala každá jedna možnosť prepnúť sa do tmavých farieb. Možno sa raz dožijeme.

Verzia: 5.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
22.6.2019
Zdroj: facebook mapy.cz

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+