MojAndroid

Referenčné smartfóny od Googlu Pixel 3 a Pixel 3 XL majú síce systém prispôsobený na mieru, ale ani im sa nevyhýbajú problémy alebo výrobné chyby. Po ich vydaní sa napríklad množstvu používateľov Google Pixel 3 pri klasickom aj bezdrôtovom nabíjaní prehrieval. Pri dlhodobejšom prehrievaní sa dokonca vypol kvôli ochrane proti poškodeniu batérie a iných komponentov. Následne sa objavila chyba, ktorá pri používaní aplikácií tretích strán pre fotografovanie úplne zablokovala možnosť používať fotoaparát a používateľ musel svoj smartfón reštartovať. Najnovšia chyba, ktorú hlásia majitelia Google Pixel 3 a Pixel 3 XL, sa týka konektivity a kvality pri telefónnych hovoroch.

Prvé sekundy hovoru nie je počuť, čo volajúci hovorí. Majiteľ jedného takého Pixelu 3 si ho nechal u amerického operátora Verizon vymeniť, ale aj čisto nový pristroj obsahoval rovnakú chybu. Jeden z majiteľov Google Pixel 3 XL pre zmenu oznámil na internetových fórach zlú kvalitu zvuku, prerušované slová alebo kompletné stíšenie počas telefónnych hovorov. Následne mu to potvrdili aj ďalší majitelia. Zdá sa, že problém sa týka len niektorých kusov Google Pixel 3 a Pixel 3 XL. Niektorým používateľom pomohlo vypnutie rozšírených funkcií telefonovania u ich mobilného operátora, u iných ale problém pretrváva. Google sa k problému zatiaľ nevyjadril, ale niektoré zdroja tvrdia, že sa ho pokúsi vyriešiť ďalšou aktualizáciou softvéru.

Náš tip
Nové fotografie Google Pixel 3 Lite nám prinášajú bližšie pohľady na jeho vzhľad
22.12.2018
Zdroj: PhoneArena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+