MojAndroid

Zariadenie Google Chromecast bolo predstavené presne pred rokom. Pri tejto príležitosti sa spoločnosť Google rozhodla, že majiteľom svojho streamovacieho zariadenia daruje pekný darček, ktorým je 90 dní voľného prístupu ku Play Music All Access.

Recenzia_Chromecast

Pred rokom Google predstavil nové zariadenie Google Chromecast. To malo umožňovať premietať obsah vášho smartfónu alebo tabletu na obrazovku vašej televízie. Čo bolo ešte dôležitejšie, Chromecast bol veľmi dostupný. V USA sa predáva za 35$, zatiaľ čo u nás je možné zohnať ho za približne 41€. Spočiatku nemal Chromecast veľmi veľa funkcií a aj v Obchode Play bolo iba niekoľko aplikácií, ktoré pracovali s týmto zariadením. Dnes už ponúka Chromecast oveľa viac možností a v Obchode Play je aj pekná zbierka titulov, pomocou ktorých je možné vytvoriť z tejto malej tyčinky pripomínajúcej USB kľúč plnohodnotné multimediálne zariadenie. Google uviedol, že počas prvých dvanástich mesiacov existencie stlačili užívatelia tlačidlo na streamovanie dokopy 400 miliónkrát.

Recenzia_Chromecast_2

Akcia je dostupná iba pre užívateľov, ktorí nie sú predplatiteľmi služby All Access. Ak medzi nich patríte, môžete teraz zadarmo využívať všetky výhody služby Play Music. Pri uvedení zariadenia na trh mali užívatelia k dispozícii tri mesiace predplatného k službe Netflix, tá však ešte u nás dostupná nie je. Keď sa ale spoja ceny týchto dvoch služieb dokopy, v podstate vyvážia hodnotu samotného zariadenia. Je preto skvelé vidieť, ako Google myslí na svojich užívateľov.

Zdroj: Google via The Verge

25.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+