MojAndroid

Dlhé roky nám znepríjemňujú život a ohrozujú naše počítače vírusy a rôzne iné škodlivé kódy. Bolo len otázkou času, kedy sa začnú šíriť aj do mobilných telefónov, ktoré v dnešnej dobe používame možno častejšie, ako počítač. Mnohé spoločnosti, zaoberajúce sa tvorbou antivírusových riešení už majú v ponuke aj aplikácie pre smartfóny, či tablety. Dnes sa pozrieme na veľmi zaujímavú a populárnu aplikáciu Lookout Security & Antivirus od  Lookout Mobile Security, ktorá onedlho dostane aktualizáciu s novými funkciami.

Lookout Security & Antivirus

Najnovšia aktualizácia, ktorá bude dostupná už onedlho, prinesie novú možnosť, ktorá vám možno pomôže pri hľadaní strateného alebo ukradnutého zariadenia. Aplikácia totižto dokáže vytvoriť fotografiu zlodeja bez toho, aby o tom vedel. V prípade, že tri krát zadá zlý PIN kód vašej SIM karty alebo nesprávny vzor, ktorý používate na odomknutie telefónu, aplikácia využije prednú kameru na zachytenie snímky a  behom niekoľkých minút odošle e-mail s varovaním, polohou a tvárou zlodeja.

Lock Cam

Ako nový zákazník budete môcť vyskúšať prémiový balík, alebo teda všetky možnosti aplikácie, počas prvých 14 dní a potom sa aplikácia automaticky prepne do režimu free so základnými funkciami. Tieto sú zadarmo a zahŕňajú ochranu proti malware, automatickú zálohu všetkých kontaktov a v prípade krádeže vám pomôže nájsť vaše zariadenie. Prémiový balík, odomyká ďaleko rozsiahlejšie možnosti, ako vzdialené vymazanie smartfónu, záloha fotografií a histórie hovorov, poradca bezpečnosti a mnohé iné. Za tieto služby budete musieť zaplatiť mesačne 2,99 dolárov, prípadne 29,99 dolárov za rok. Prémiový účet však zahŕňa dve zariadenia, takže ak máte aj tablet, môžete ho ochrániť rovnako.

Verzia: 10.21.1-71c0cca
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 10.21.1-71c0cca
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: USAtoday

23.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+