MojAndroid

Spoločnosť LG tento rok oficiálne opustila trh so smartfónmi a v jej dielni ostalo viacero nových smartfónov, ktoré sa do obchodov nikdy nedostanú. K ním patrí aj model LG Velvet 2 Pro, o ktorom sa na internete objavilo viacero únikov. Ten najnovší zariadenie ukazuje v celej svojej kráse a okrem toho, že potvrdil niekoľko predchádzajúcich únikov, odhalil aj ďalšie zaujímavosti smartfónu. O novinke informoval portál Phone Arena.

Autor videa na začiatku ukázal nie jednu, ale hneď dve krabice. V jednej z nich sa nachádza zariadenie spolu s dvoma krytmi a USB káblom. Druhá obsahuje nabíjačku a ďalší USB kábel, čo naznačuje, že smartfón sa mal predávať bez nabíjačky.

Dizajn sa od minuloročného modelu veľmi nezmenil, prináša však jednu zaujímavosť

Dizajn sa v porovnaní s minuloročným modelom LG Velvet 5G veľmi nezmenil. Na prednej strane sa nachádza 6,8″ OLED displej so 120 Hz obnovovacou frekvenciou, ktorý ukrýva snímač odtlačkov prstov a selfie fotoaparát. Zadná strana je vyrobená zo skla a v jej ľavom hornom rohu sa nachádzajú tri fotoaparáty. Tie pomerne dosť vyčnievajú, no majú zaujímavú povrchovú úpravu, ktorá pekne kontrastuje s čiernym sklom smartfónu.

LG rado experimentovalo so zaujímavými funkciami a inak to nebolo ani v prípade modelu LG Velvet 2 Pro. Na ľavej strane nemá tlačidlá hlasitosti, ale snímače tlaku, ktoré je možné naprogramovať napríklad na prístup k rýchlym akciám alebo na spustenie vybraných aplikácií.

Vlajkové špecifikácie

Video taktiež potvrdzuje predchádzajúce úniky, podľa ktorých mal byť LG Velvet 2 Pro poháňaný procesorom Snapdragon 888 spolu s 8 GB RAM a 128 GB UFS 3.1 úložiskom. Spomínané fotoaparáty sa skladajú zo 64 MP hlavného snímača od spoločnosti Sony, ultra-širokouhlého fotoaparátu a teleobjektívu s trojnásobným optickým priblížením.

 

LG Velvet

Batéria tohto modelu má kapacitu 4 500 mAh a podporuje nie len rýchle káblové nabíjanie, ale aj bezdrôtové nabíjanie. O zariadení sa vie takmer všetko, no jeho plánovaná cena ostáva záhadou. Ak by LG neskončilo s výrobou smartfónov a tento model by sa dostal na trh, pravdepodobne by stál o niečo viac ako jeho predchodca.

Model LG Velvet 2 Pro budú môcť používať len zamestnanci LG

Toto zariadenie sa na trh bohužiaľ nedostane, no spoločnosť LG ho údajne dávala svojim zamestnancom. Tipér Tron zverejnil na Twitteri príspevok s fotografiami krabice smartfónu, na ktorých bolo v kórejčine napísane „Predaj zakázaný, iba pre zamestnancov“.

Náš tip
Na akú značku presedlajú používatelia LG? Nalákať ich chce Apple

24.6.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+