MojAndroid

Možno to znie ako úplný nezmysel, no nie je tomu celkom tak. LG v Kórei skutočne začal s predajom tabletu vyrobeného spoločnosťou Samsung. Ak sa pýtate, ako je to možné, tak treba uviesť na pravú mieru informáciu, že LG je v krajine zároveň aj mobilným operátorom. Vydanie tabletu vyrobeného Samsungom nazývaného LG Homeboy je teda forma spolupráce. Keďže LG zatiaľ nevyrába vlastný tablet, zdá sa byť pre operátora výber konkurenčného zariadenia ako logická voľba.

Náš tip
LG pripravuje vlastný tablet

LG homeboy

Z letmého pohľadu na tablet vyzerá, že ide o rebrandovaný  Galaxy Tab 3. LG ho popisuje ako alternatívu k tabletu Kindle od Amazonu a je ponúkaný ako “inteligentné domáce zariadenie, ktoré ma vymeniť konvenčné domáce spotrebiče”. Spotrebiteľom v Kórei umožní pristupovať k 50 TV staniciam, miliónom hudobných skladieb alebo tisícom elektronických kníh. Tablet môže tiež fungovať ako bezpečnostná kamera, to samozrejme ale vyžaduje, aby ste tablet nechali doma.

Zdroj: Sammobile

23.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+