MojAndroid

Tento rok vraj má byť rokom nositeľných zariadení, aspoň nás o tom chcú presvedčiť výrobcovia. K desiatkam inteligentných hodiniek a fitness náramkov v dohľadnej dobe zrejme pribudne ďalšie zariadenie – stylus od LG, ktorý sa dá ovinúť okolo zápästia na spôsob akéhosi náramku.

LG stylus zápästie 2

S touto informáciou a fotografiami prichádza renomovaný a dôveryhodný zdroj @evleaks, ktorý v minulosti už mnohokrát s predstihom informoval o takýchto novinkách. Na rozdiel od náramku LG Lifeband Touch pôjde v tomto prípade zrejme o pasívny druh príslušenstva a zvinúť sa pravdepodobne bude dať automaticky po jemnom ohnutí, podobne ako napríklad niektoré druhy reflexných pások.

Náš tip
LG Lifeband Touch a slúchadlá pre monitoring srdcovej aktivity

Otázne je praktické využitie takéhoto “dotykového náramku”. Kvôli širokému hrotu môžeme zabudnúť na precíznosť, akú poskytujú stylusy S Pen u radu Galaxy Note a sploštený tvar sa nebude držať v ruke práve najpohodlnejšie. Na druhej strane, zdá sa že ide o jednoduchý typ príslušenstva a ak mu LG stanoví nízku cenu, možno to bude celkom úspešný doplnok.

Zdroj: phonearena.com

19.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+