MojAndroid

Juhokórejská spoločnosť LG pripravuje oficiálne predstavenie svojho nového smartfónu LG Q6. Podľa dostupných informácií práve zmenšená varianta súčasnej vlajkovej lode LG G6 nemá niesť názov “G6 mini” a pod., ale práve názov LG Q6. K dispozícii máme aj dve verzie pozvánok na udalosť v Poľsku. Zatiaľ nie je známe či to bude práve miesto oficiálneho predstavenia, alebo či bude smartfón predstavený skôr a táto pozvánka bude slúžiť len k udalosti v rámci oficiálneho uvedenia na poľskom trhu.

Predstavenie v Poľsku už 11. júla 2017

Náš tip
LG G6+ prináša 6 GB RAM a 128 GB internú pamäť

Prvá pozvánka zobrazuje LG Q6 len v rámci hashtagu #LGBarbeQ. Podľa pozvánky má byť 11. júl 2017 práve dátumom tejto udalosti. Zvýraznené “Q” v rámci hashtagu však môže práve naznačovať nový smartfón od LG. Druhá pozvánka má síce horšiu kvalitu. no konkrétne zobrazuje názov zariadenia LG Q6 spolu s rovnakým júlovým dátumom. Rovnako nechýba hashtag akcie #LGBarbeQ.

Prinášame niektoré špecifikácie pripravovaného smartfónu LG Q6

Náš tip
Európsky LG G6 dostal oficiálny nástroj na odomknutie bootloadera

Smartfón LG Q6 má ponúknuť po stránke špecifikácií 5,4″ displej s pomerom strán 18:9 (podobne ako vlajkový model LG G6), zachovaný bude aj pomer obrazovky k telu smarfónu po vzore súčasného TOP modelu spoločnosti. Z ďalšej výbavy ponúkne pripravovaný model 3 GB RAM a zadný 13 MPix fotoaparát s jedným objektívom (na rozdiel od duálneho fotoaparátu v prípade smartfónu LG G6).

Zdroj: gsmarena

6.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+