MojAndroid

Spoločnosť LG sa v poslednom období zaradila medzi výrobcov, ktorí skutočne dbajú aj o podporu po kúpe zariadenia. Dôkazom je množstvo aktualizácií pre svoje vlajkové lode, ale aj pre dostupnejšie smartfóny, ktoré má kórejský výrobca vo svojom portfóliu. Aj napriek tomu, že model LG G2 má už v kategórii top smartfónov dvoch nástupcov, vývojári sa stále zaujímajú aj o toto populárne zariadenie a zverejňujú aj dôležité aktualizácie.

LG G2 tak dostalo aktualizáciu na Android 5.0 Lollipop, ktorá priniesla množstvo zmien a na ktorú užívatelia už netrpezlivo čakali. V niektorých prípadoch dostal starší model aktualizáciu dokonca skôr, ako vtedajšia vlajková loď LG G3. Mnohí majitelia obľúbeného smartfónu si možno mysleli, že je to posledný update, ktorý na svoje zariadenie dostanú. Teraz sa ale zdá, že to tak nebude a LG podľa všetkého chystá aj aktualizáciu na systém Android 5.1.1.

lg-g2-android-lollipop

Tento update by mal priniesť okrem čerstvej verzie systému aj mnohé prvky z prostredia najnovšej vlajkovej lode LG G4. Zatiaľ nie je zrejmé, ktoré funkcie sa tým myslia, no v každom prípade je pravdepodobné, že majitelia dvojročného modelu od LG nemusia ešte tento smartfón odkladať do zásuvky. Aktualizácia by mala byť dostupná niekedy v priebehu najbližších dvoch mesiacov, čo znamená, že viac podrobností sa dozvieme zrejme až vtedy.

Zdroj: AndroidPit via pocketnow 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
4.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+