MojAndroid

Zdá sa, že spoločnosť LG si nenecháva na tento rok ako vrchol svojej tvorby len LG Optimus 4X HD a pokračuje s prinášaním noviniek na tohtoročný trh. Najnovšia správa zo stránky DDaily hovorí, že spoločnosť LG sa chystá uviesť na trh novinku s označením „D1L“.

Táto novinka by mala obsahovať  4,7 palcový displej s rozlíšením 720p, poháňaná by mala byť procesorom S4 Snapdragon a mala by spĺňať štandard pripojenia LTE. V žilách by mal kolovať Ice Cream Sandwich s funkciami, ktoré aj napriek dlhodobému uvoľneniu zdrojového kódu nie sú zatiaľ obsiahnuté pre žiadne zariadenie.

D1L by sa mal objaviť počas mája tohto roku.

Špecifikácia D1L je podobná ako pri Optimus 4X HD s výnimkou čipov a bezdrôtového pripojenia. D1L by sa mal pravdepodobne objaviť najskôr u mobilných operátorov v Južnej Kórei a v Severnej Amerike. Pre ostatné trhy, aj vzhľadom na štandard mobilného pripojenia, prichádza do úvahy model Optimus 4X HD. Tento model by sa mal taktiež objaviť v priebehu mája tohto roku s 4,7 palcovým displejom a Androidom Ice Cream Sandwich.

Zdroj: Androidcommunity.com Foto: LG

10.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+