MojAndroid

Spoločnosť MARSANN IT, pôsobiaca na slovenskom i českom trhu, nedávno otvorila svoj nový showroom v Prahe.

Od septembra môžu všetci zákazníci a fanúšikova značiek Lenovo a Motorola navštíviť moderne zariadený showroom v priestoroch biznis centra River Garden III (prízemie budovy D) v mestskej štvrti Karlín v Prahe.

Na tomto mieste si návštevníci showroomu môžu osobne vyskúšať najlepšie produkty od značky Lenovo a Motorola, zároveň majú možnosť využiť služby autorizovaného servisu, ktorý spoločnosť MARSANN IT realizuje v rámci celej Českej republiky. Showroom a servis je pre zákazníkov otvorený v pracovné dni od 9:00 do 19:00.

Okrem notebookov, stolových počítačov, all-in-one zariadení či gaming produktov sérií ThinkPad a IdeaPad, si tu môžu návštevníci zakúpiť smartfóny série Motorola, ktorá spadá pod značku Lenovo. K dispozícii nechýba ani originálne príslušenstvo.

Novootvorený showroom v Karlíne je pokračovaním prevádzky, ktorá kedysi pôsobila v nákupnom centre Galerie Harfa. Jeho vynovený farebný interiér bol navrhnutý s dôrazom na rôznorodosť ponúkaného sortimentu.

Oficiálne otvorenie showroomu prebiehalo za prítomnosti top biznis partnerov a zástupcov značky Lenovo a Motorola v Českej republike.

Ambasádormi  sa stali futbaloví reprezentanti  Matěj Vydra a Jakub Jugas, ktorí na pódiu prevzali smartfóny Moto G5 Plus.

MARSANN IT

Integrácia IT služieb a hardvéru

Spoločnosť pôsobiaca na trhu už 10 rokov. Na Slovensku od roku 2007 a v Česku od roku 2011.
Svoje služby a predaj poskytuje prostredníctvom 5 exkluzívnych showroomov značky Lenovo a online predajom na dvoch denne aktualizovaných e-shopoch. Predaj značky je doplnený o autorizovaný servis, ktorý je realizovaný lokálne či už ide o koncových užívateľov, alebo firmy.

MARSANN IT úspešene integruje IT služby a hardvér do celistvých a efektívnych projektov. V rámci videokonferenčných a komunikačných technologií ponúka klientom certfikované riešenia značiek Polycom a Smart technologies.

20.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+