MojAndroid

Správca hesiel uľahčí nielen prácu s online službami, ale aj prácu s väčšinou webových aplikácií, do ktorých sa prihlasuje prostredníctvom mena a hesla. Ak ste doteraz používali pre väčšinu z nich len jedno heslo, ktoré navyše ani nespĺňalo základné pravidlá bezpečnosti, tak by ste mali nad ním skutočne pouvažovať. Nielenže vám pomôže pri generovaní vhodného hesla, ale vás aj odbremení nutnosti si ho zapamätať. Okrem toho, všetky heslá máte vždy so sebou bezpečne uložené a zašifrované. Jedine čo budete potrebovať k tomu, aby ste sa k nim dostali, je aplikácia a tzv. “Master” heslo, ktorým odomykáte všetky ďalšie. Stačí si teda pamätať vždy iba jediný prístupový kód.

Náš tip
Ľudia sa stále nepoučili. Toto je TOP 25 najpopulárnejších hesiel v roku 2015

Ak ste doteraz nepoužívali správcu hesiel len kvôli tomu, že sa vám nechcelo platiť za niektoré funkcie, tak potom by ste možno svoje rozhodnutie mohli prehodnotiť. Veľmi populárny a obľúbený LastPass totižto pre neplatiacich používateľov sprístupňuje veľmi dôležitú a podstatnú funkciu – synchronizáciu. Po novom si tak budete môcť aj bez platenia užívať aplikáciu a službu LastPass, a to naprieč všetkými svojimi zariadeniami. Samozrejme, k dispozícii je ešte stále platená verzia, ktorá za 1 dolár mesačne pridáva niekoľko bonusových funkcií navyše, ako je napríklad zdieľaný rodinný priečinok, 1GB šifrovaného úložného priestoru, viacfaktorové zabezpečenie trezoru s heslami a niekoľkých ďalších.

defaulthero-jpglastpass

Ak si chcete správcu hesiel vyskúšať, môžete tak spraviť práve teraz. Stačí zamieriť do obchodu Play a stiahnuť si LastPass aj do svojho smartfónu alebo tabletu, prípadne si stiahnuť verziu určenú pre desktopové počítače.

Verzia: 4.4.1842
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.4.1842
Aktuálna cena: Zdarma

2.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+