MojAndroid

Spoločnosť Amazon je známa svojou širokou paletou produktov. Niektoré si môžete dokonca kúpiť aj na Slovensku, iné je zas potrebné doviezť zo zahraničia. Uvažovali by ste nad kúpou elektroniky značky Amazon aj na našom trhu? Neváhajte hlasovať v dnešnej ankete.

Náš tip
Test ruského poštového drona za 20-tisíc dolárov skončil fiaskom

Veľký otáznik menom Amazon?

Množstvo používateľov pozná e-shop Amazon, na ktorom je možné zohnať skutočne množstvo produktov. Menej používateľov však registruje produkty pod značkou Amazon, ako sú napríklad šikovné tablety. Tie obsahujú systém upravený spoločnosťou Amazon a takisto miestny obchod z aplikáciami.

Niektorým používateľom môžu vybrané tituly v tomto obchode chýbať, tablet sa to však snaží kompenzovať službami od spoločnosti Amazon a veľmi dobrým pomerom cena/výkon. Vhodným príkladom je napríklad zariadenie Amazon Fire HD 10. Tento tablet klesol vo svojej cene už pod hranicu 100 dolárov.

Medzi tieto cenovo dostupné zariadenia môžeme zaradiť aj vybrané inteligentné príslušenstvo. Amazon vytvoril takisto svojho inteligentného asistenta Alexa. Ten dokáže spolupracovať nielen s tabletmi, inteligentnými reproduktormi Amazon Echo, ale aj s množstvom prvkov inteligentnej domácnosti od tretích strán. Implementácia týchto produktov do ekosystému na Slovensku môže byť o čosi zložitejšia, na druhej strane vám však prináša poriadnu dávku pridanej hodnoty po stránke inovácie.

Náš tip
Amazon prináša hlasové ovládanie aj na aplikáciu asistenta Alexa

Vybrané produkty Amazon si môžete zakúpiť aj v slovenských e-shopoch. Ak by však bolo k dispozícii celé spektrum produktov a to bez nutnosti objednávky prostredníctvom zahraničia, uvažovali by ste o produktoch značky Amazon? Napíšte nám do komentárov.

Kúpili by ste si produkty spoločnosti Amazon aj na Slovensku?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
27.4.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+