MojAndroid

Nadchádzajúce vlajkové lode Samsungu s označením Galaxy S7 a Galaxy S7 edge sú stále obľúbeným predmetom únikov informácií. K ďalším novinkám sa momentálne pridávajú exkluzívne informácie o príslušenstve, ktoré má spoločnosť predstaviť zarovno s Galaxy S7 a S7 edge. Podľa spoľahlivého zdroja sa teda vraj môžeme tešiť na S View Cover (pre S7 EF-ZG930 a pre S7 edge EF-ZG935), Glitter Cover (EF-XG930 a EF-XG935) a Clear Cover (EF-QG930 and EF-QG935). Pozornosť zaujal najmä Keyboard Cover (EJ-CG930 a EJ-CG935), ktorý prináša pre Galaxy S7 a Galaxy S7 edge okrem ochrany aj QWERTY klávesnicu. Cenou za (pre niektorých) pohodlnejšie písanie je tu zmenšená zobrazovacia plocha. Toto riešenie je však známe už z predošlých modelov.

ochranny_kryt_samsung_qwerty
Ilustr.foto: Ochranný kryt na Samsung Galaxy S6 edge+

Čo sa týka sumáru doterajších dohadov o Samsung Galaxy S7 a S7 edge, povráva sa o výbave v podobe nového Snapdragonu 820 a v druhej verzii o procesore Exynos 8 Octa 8890, ktorý si bude Samsung vyrábať sám. Telo má tvoriť zliatina hliníka a odolného skla a chýbať nemá poriadny zvuk zabezpečený procesorom SABRE 9018AQ2M so 129 dB odstupom signálu od šumu. Povráva sa taktiež o displeji citlivom na tlak, uhlopriečke displeja 5,2 palca pri S7 a 5,7/5,8 palca pri S7 edge, využití snímača zo Sony Xperie Z5. Uvedenie sa zatiaľ neoficiálne očakáva v januári na CES v Las Vegas. Nakoľko je všetko v rovine dohodov, neostáva nič iné, ako čakať na konečné slovo spoločnosti.

Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+