MojAndroid

Obchod MP3.sk nás dnes informoval o tom, že v ich žilinskej prevádzke došlo ku krádeži. Stalo sa tak dňa 22. 4., kedy skupina anglicky hovoriacich zákazníkov prišla do obchodu a odišla odtiaľ s telefónmi v hodnote 1800 EUR. Ich prítomnosť dokumentujú aj priložené a obrázky a videozáznam, ktorý si môžete stiahnuť na tomto odkaze.

Lučenec 23.04.2016 (2)_2

Hneď na ďalší deň rovnakú skupinu zachytili kamery v Lučenci, kde sa im už ale nepodarilo uspieť. Obchod MP3.sk už upovedomil aj políciu, kde nahlásil zariadenia za ukradnuté. Preto si musia dávať pozor aj bežní zákazníci – ak budú totiž tieto kradnuté zariadenia aktivované, do problémov sa môže dostať aj nový majiteľ telefónu a nie iba jeho “predajca”. Práve preto vás o tom informujeme a prosíme vás o spoluprácu – ak spoznávate ľudí na fotografiách, určite kontaktuje obchod MP3.sk. Majte sa tiež na pozore pred akýmikoľvek podozrivými predajcami a ponukami telefónov, na ktoré by ste v najbližšej budúcnosti mohli naraziť.

Lučenec 23.04.2016_2

Rovnako na pozore by sa mali mať predajcovia v ďalších prevádzkach MP3.sk, keďže to vyzerá tak, že si zlodeji vytipovali práve túto sieť predajní. Za akékoľvek poskytnuté informácie vám bude obchod MP3.sk vďačný.

27.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+