MojAndroid

Populárna softvérová klávesnica Switfkey 3, opustila štatút beta verzie a už ju môžete stiahnuť aj z Google Play. Klávesnica od vývojára Touchtype sa môže pochváliť množstvom funkcií, ktoré uľahčia a zrýchlia písanie nie len na mobilnom telefóne, ale aj na tablete. Okrem toho, že aplikácia podporuje slovenský jazyk, nechýba ani pokročilá predikcia práve písaného slova a ďalších slov vo vete. Nová verzia dokáže dokonca opraviť aj preklepy v niekoľkých za sebou idúcich slovách, ktoré ste neoddelili medzerami. Čím viac píšete, tým sa stáva Swiftkey klávesnica inteligentnejšia a dokáže za vás rýchlo dopĺňať aj celé vetné skladby. Klávesnica sa navyše dokáže naučiť  slová a štýl písania z textov uložených vo vašich e-mailoch, v textových spravách, alebo na sociálnych sieťach Facebook a Twitter.

Swiftkey navyše nie je len o rýchlom písaní, ale umožňuje aj určitú dávku personalizácie. Nastaviť môžete niektorú zo šiestich tém, rozloženie klávesnice alebo tiež výšku a šírku kláves.  Poteší aj taká funkcia, ako rýchle mazanie slov prejdením prsta sprava doľava. Ako bonus, predstavil TouchType špeciálnu edíciu klávesnice s názvom SwiftKey Healthcare, ktorá navyše obsahuje slovníky pre predikciu slov z medicínskej oblasti. Táto klávesnica zatiaľ nie je dostupná na stiahnutie, no vývojár zverejnil video, kde ukazuje jej hlavné funkcie a použitie.

Ak ste si ešte klávesnicu Swiftkey na Google Play nezakúpili, teraz máte jedinečnú možnosť. Aplikácia je totiž momentálne zlacnená až o 50% a kúpite ju tak už za 2€ – znížená cena platí len počas tohto týždňa. Ak by ste si chceli klávesnicu najskôr poriadne otestovať, môžete si z Google Play stiahnuť jej trial verziu, ktorá ponúka plnú funkčnosť platenej aplikácie po dobu jedného mesiaca.

SwiftKey 3 Keyboard
TouchType Ltd
Verzia 3.0.0.266 (21. 6. 2012)
Veľkosť 6,4 MB
2.1+

1,55 €
21.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+