MojAndroid

Viacerí z vás určite poznajú ten pocit, keď máte niekoľko zariadení, a na všetky vám chodia tie isté notifikácie. To môže byť pekné otravné. Od týchto problémov by vás mala odbremeniť aplikácia Join. Tá je už vyše roka v štádiu testovania, no až teraz prichádza aj pre širokú verejnosť, ktorá si ju môže vyskúšať zadarmo.

A k čomu vlastne Join v praxi slúži ? Aplikácia vám pomôže zjednotiť vaše zariadenia, a to naprieč operačnými systémami. Funkčnosť je zaručená na operačnom systéme Android aj Windows 10. Veľkým plusom je tiež kompatibilita webovej aplikácie s prehliadačom Chrome, čo pridáva možnosť využitia aplikácie na ďalších zariadeniach – a síce tých, ktoré bežia na operačnom systéme iOS.

Aplikácia vám tak dovolí napríklad vytvárať, či odpovedať na správy v aplikácii Whatsapp, spracovávať notifikácie, posielať SMS, či napríklad kopírovať text priamo medzi všetkými zariadeniami. A všetky tieto úkony môžete robiť z akéhokoľvek zariadenia, vrátane iOS cez prehliadač Chrome či operačný systém Windows. Autori podľa ich vyjadrenia pracujú aj na podpore prehliadača Firefox, čo by opäť rozšírilo škálu možných používateľov.

join_1

Aplikácia samotná je zadarmo, jej používanie však vyžaduje platené členstvo. V rámci beta testovania však autori ponúkajú možnosť vyskúšať si Join zadarmo na dobu jedného mesiaca. V prípade ak by ste sa rozhodli aplikáciu využívať aj naďalej, je potrebné zaplatiť jednorázový príspevok.

Verzia: 1.8.1.bf3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8.1.bf3
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidcommunity.com

16.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+