MojAndroid

Už koncom marca sa objavili prvé informácie o tom, že herná spoločnosť Gameloft pripravuje novú hru pre fanúšikov Iron Mana. Hra nesie názov Iron Man 3 a bude pre používateľov platforiem iOS a Android dostupná už na budúci týždeň, 25. apríla. Dnes sa k tejto hre objavil nový trailer, ktorý odhaľuje ďalšie funkcie.

iron man 3

V hre Iron Man 3 budete ovládať miliardára Tonyho Starka, ktorý v prezlečení za železného muža bojuje proti AIM (Advanced Idea Mechanics), teroristickej organizácii známej z Marvell komixov. Hra prichádza vo vyhotovení nekonečnej behačky, podobne ako veľmi populárny Temple Run. V prestrojení za Iron Man-a budete lietať nad mestom a vyhýbať sa nepriateľským strojom, ničiť prekážky, ktoré vám stoja v ceste, zneškodňovať nepriateľov alebo uhýbať sa vozňom v tuneloch podobne ako v prípade hry Subway Surfers.

Podobne ako veľa iných hier, aj Iron Man 3 bude obsahovať mikro transakcie, za ktoré si budete môcť zakúpiť rôzne vylepšenia, brnenie alebo zbrane. Ovládať budete Stark Industries a odblokovať bude možné až 18 rôznych prestrojení Iron Mana, vrátane Iron Patriot, War Machine, Mark II a ďalších. Presná nákupná cena hry zatiaľ nie je známa, no podľa cien predchádzajúcich titulov spoločnosti môžeme usudzovať, že sa bude pohybovať na úrovni 5,99€.

via: androidauthority

19.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+