MojAndroid

Upratovanie na tlačovej konferencii? Pre iRobot Roomba 980 to nebol žiaden problém :) Slovenskí predstavitelia spoločnosti iRobot nám predviedli, čo dokáže prvý robotický vysávač spoločnosti iRobot s inteligentnou vizuálnou navigáciou, jednoduchým ovládaním pomocou smartfónovej aplikácie a s Wi-Fi pripojením.

irobot_roomba_980_2

Nový robotický smart vysávač iRobot Roomba 980 ponúka tieto tri kľúčové vlastnosti:  

Roomba 980 je inteligentná: Vďaka vylepšenej navigačnej technológii iAdapt 2.0 v kombinácii s kamerou vysáva účinnejšie a rýchlejšie. Na jedno nabitie vydrží až dve hodiny a ak je to potrebné, vráti sa na nabíjaciu stanicu a po dobití pokračuje vo vysávaní ďalej. Ako prvý robotický vysávač využíva patentovanú technológiu vSLAM (Visual Simultaneous Localization and Mapping). Pomocou kombinácie informácií zo senzorov a kamery vytvára počas vysávania mapu priestoru a presne vie, kde už bola a ktoré miesta ešte má povysávať. Pomocou virtuálnej steny Dual Mode môžete vyčleniť upratovanú oblasť alebo zabrániť vo vysávaní napríklad v okolí misiek pre domáce zvieratá alebo v blízkosti citlivých káblov.

Náš tip
 MojAndroid – domácnosť 

irobot_roomba_980_3

Roomba 980 je jednoduchá:  Mobilná aplikácia iRobot HOME dostupná pre systémy iOS a Android umožňuje užívateľom pripojiť Roombu 980 k sieti Wi-Fi a priamo cez aplikáciu nastaviť plán vysávania, jeho parametre, ovládať ju na diaľku smartfónom a sledovať rôzne štatistiky, týkajúce sa vysávania. Pripojiť sa k Roombe 980 je možné jednoducho pomocou návodu priamo v aplikácii. Podmienkou však je, aby bola Roomba v dosahu Wi-Fi a mobilné zariadenie malo prístup na internet.

irobot_roomba_980

Roomba 980 je dôkladná: Vďaka funkcii Carpet Boost dokáže na kobercoch, v ktorých sa skrýva najviac prachu, automaticky zvýšiť výkon motora až dvojnásobne. Technológiou Dirt Detect sama vyhľadá viac znečistené miesta a povysáva ich intenzívnejšie, pričom využíva inovatívne bezštetinové kefy AeroForce, na ktoré sa takmer vôbec nenamotávajú vlasy a nie je potrebné ich tak často čistiť.

Verzia: 2.6.2-release
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.6.2-release
Aktuálna cena: Zdarma

iRobot Roomba 980 bude na Slovensku v predaji od 1. marca 2016 za bežnú maloobchodnú cenu 999 €. Bližšie informácie nájdete na adrese iRobot.sk.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+