MojAndroid

Populárna sociálna sieť pre fotografie Instagram nedávno oznámila novú verziu mobilnej aplikácie. Pridávanie fotografií sa tak rozšírilo o podporu pre nahrávanie krátkych videí. Mnoho technologických portálov, vrátane nás uviedlo, že táto funkcia bola spustená primárne, aby udržala krok s Vine. Nakoniec sa ukázalo, že to bol výborný krok pre Instagram. Podľa prehlásenia, ktoré získal portál CNET, používatelia sociálnej siete Instagram pridali až 5 miliónov unikátnych videí počas prvých 24 hodín od dostupnosti aktualizácie.

Instagram

Náš tip
Instagram pridáva podporu videa

Je to veľmi pôsobivé číslo, ktoré môže závidieť každá iná aplikácia určená pre zdieľanie video záberov. Tieto čísla by mohli byť ešte vyššie, ak by Instagram bol dostupný pre systém Android v rovnakú dobu, ako pre konkurenčný systém iOS. Podľa informácií z obchodu Google Play, aplikácia má v súčastnosti viac než 100 milónov stiahnutí.Vyskúšali ste už novú funkciu pridávania krátkych video nahrávok ? 

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: cnet

 

22.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+