MojAndroid

Facebook už na svojej konferencii minulý mesiac uviedol funkciu videohovoru pre službu Instagram. Teraz sa stáva realitou a prichádza aj do vášho smartfónu. Videohovor môžete naštartovať jednoducho kliknutím na ikonku v súkromnej správe. Podľa dostupných informácií bude funkcia dostupná aj pre skupiny používateľov.

Náš tip
Instagram hlási už miliardu používateľov na celom svete
Náš tip
IGTV: Instagram spúšťa konkurenciu pre YouTube s vertikálnymi videami

Instagram a videohovor

Prostredie videohovoru sa automaticky prispôsobí po pridaní viacerých účastníkov (maximálne piatich). Videohovor sa dá takisto minimalizovať do malého okna, pričom používateľ vie za ten čas aktívne využívať iné súčasti služby Instagram. Okrem tejto novinky prináša služba aj upravenú kartu “Explore,” ktorá by mala zahŕňať viacero oblastí ako šport, filmy, ale aj zaujímavosti získané na základe vašich predošlých vyhľadávaní.

Náš tip
Nová funkcia Instagramu povoľuje sledovať, koľko času ste v aplikácii strávili
Náš tip
Rozlúčte sa s touto funkciou Instagramu

Nová aktualizácia prinesie tiež nové fotografické efekty, tentokrát pribudnú Ariana Grande, Buzzfeed, Liza Koshy a NBA. Novinky by mali byť dostupné v rámci aktualizácie dnešným dňom, a to pre platformu Android a iOS.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
27.6.2018
Zdroj: engadget.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+