MojAndroid

Naše články sa snažíme distribuovať k fanúšikom rôznymi cestami – pravidelne ich pridávame na náš web, Facebook stránku, Twitter aj Google+, pričom najnovšie môžete MôjAndroid.sk nájsť už aj na Instagrame. Náš nový profil vám ponúkne zaujímavé fotografie z miest, ktoré sme ako redakcia navštívili a nájdete tam aj ďalšie zaujímavé fotky z našej redakcie. Stačí sledovať náš profil a hashtag #MojAndroidSK.

Snímka obrazovky 2015-07-13 o 16.22.42

Budeme radi, ak nás budete odoberať a my vám za to ponúkneme každý deň nejakú zaujímavú fotografiu, ktorú nenájdete nikde inde, iba na našom Instagrame. Tiež nás poteší, ak nám poviete, aké fotografie by ste chceli vidieť – zaujíma vás život redakcie, zákulisné fotky z testovania alebo miesta, ktoré ako novinári navštevujeme? Napíšte nám do komentárov pod tento článok, prípadne priamo na Instagrame. A nezabudnite sledovať @mojandroid.sk a hashtag #MojAndroidSK!

13.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+