MojAndroid

Spoločnosť OnePlus, ktorú poznáme hlavne pre Android smartfón One, zverejnila infografiku znázorňujúcu štatistiky a miľníky za minulý rok 2014. Okrem dôležitých údajov, ako je ročný príjem sa však dozviete aj koľko kusov pizze si objednali do kancelárie alebo aké sú ich sociálne výsledky v porovnaní s Kim Kardashian.

K hlavným štatistikám samozrejme patrí ročný príjem, ktorý predstavoval 300 miliónov dolárov. Spoločnosť poslala celkom 1055 ton tovaru svojim novým zákazníkom po celom svete. Používatelia ich vlajkovej lode sú rôznorodí, 39% zo všetkých zásielok poputovalo do východnej Ázie, 32% do Európy, 22% do severnej Ameriky a 7% do Indie. Zaujímavé sú aj štatistiky spojené so zamestnancami spoločnosti. Pôvodný počet ľudí vo firme narástol zo 6 na celkom 88 zamestnancov po celom svete.  Ich priemerný vek je pritom pod hranicou 26 rokov. Ďalšie údaje si môžete pozrieť na infografike.

annual_report_01 annual_report_02 annual_report_03 annual_report_04 annual_report_05

 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+