MojAndroid

Odkedy bol 2. marca uvedený do Google Play titul PUBG Mobile ako mobilná verzia populárnej počítačovej “battle royale” hre, stal sa kráľom rebríčka Google Play. Viac ako desať miliónov používateľov sa rozhodlo stiahnuť si obľúbené PUBG. Teraz však prišla nečakaná rana a kráľa z trónu zosadil súper, od ktorého by to nikto nečakal – Impossible Bottle Flip.

PUBG v skratke

Vo verzii Mobile sa hra Player Uknown’s Battleground objavila v Obchode Play pred dvomi mesiacmi. Ide o zjednodušenú počítačovú ikonu, ktorá v poslednom čase nabrala na sláve.

Hráč je na začiatku hry spolu s ostatnými 99 hráčmi prevezený na ostrov, kde sa začína boj o život. Vašou úlohou je nájsť si zbrane, lieky, náboje a vydržať v hre ako posledný. Čím menší je počet zostávajúcich protivníkov, tým väčšie je vaše napätie. Je to však pre mnohých úžasný pocit, keď sa na obrazovke objaví známa fráza “Winner Winner Chicken Dinner!!”.

Tento titul sa stal obľúbeným medzi streamermi a youtubermi, profesionálnymi hráčmi aj nováčikmi. Na výber sú tri úrovne grafickej kvality podľa výkonu vášho smartfónu. Niet divu, že sa stalo PUBG tak obľúbeným.

Verzia: 0.3.3
Pôvodná cena: 6,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.3.3
Pôvodná cena: 6,49 €
Aktuálna cena: Zdarma

Impossible Bottle Flip v skratke

Tentokrát nečakajte žiadnu prémiovú grafiku, napätie alebo akciu. Hra spočíva v jedinej činnosti, ktorú my ľudia často radi robíme. Jednoducho ťukáme do obrazoviek našich mobilov. A to je aj jediný ovládací prvok hry. Zatiaľ čo v PUBG musíte zvládať pohyb, mierenie, streľbu, liečbu charakteru či iné, Impossible Bottle Flip od vás čaká len to, že dokážete ťuknúť v ten správny moment, aby ste s fľaškou preskákal cez všetky prekážky v danom leveli. Posúvate sa v rámci levelov, ktoré naberajú na obtiažnosti a pokiaľ vás to chytí, túžite zdolať každú prekážku.

Hra je ale plná reklám, ktoré vedia mnohých nahnevať. Ich odstránenie vás vyjde pomerne draho, až 3,99€. Za takúto cenu si môžete na Google Play vybrať z neuveriteľného množstva najrôznejších kvalitne spracovaných aplikácií.

Nejakým zvláštnym spôsobom sa ale stalo, že Impossible Bottle Flip sa dostalo ku miliónu stiahnutí za kratší čas, než PUBG Mobile, a tak sa táto jednoduchá hra na princípe zastaraného trendu stáva kráľom rebríčka.

Verzia: 1.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.9
Aktuálna cena: Zdarma

20.4.2018
Zdroj: Android Authority

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+