MojAndroid

IKEA na Slovensku sprístupnila novú mobilnú aplikáciu pre operačné systémy Android a iOS. Hlavnou úlohou aplikácie je spríjemniť zážitok z nakupovania všetkým zákazníkom pred aj počas návštevy tohto obchodného domu. Slovensko sa spolu s Českou republikou a Maďarskom, stalo tretím pilotným regiónom, kde si zákazníci môžu túto aplikáciu vyskúšať (po Švédsku, Kanade a Španielsku).

ikea

Zákazníci si môžu v mobilnom telefóne vyhľadať výrobky, skontrolovať skladové zásoby, vytvoriť vlastný nákupný zoznam, alebo zobraziť mapu obchodného domu. Priamo zo svojho mobilného zariadenia môžete prezerať najnovšie kampane, hľadať výrobky, zobraziť podrobné informácie o výrobkoch alebo zistiť ich dostupnosť a umiestnenie v samoobslužnom sklade. Aplikáciu môžete využiť aj na navigovanie k obchodnému domu pomocou Google navigácie.

IKEA_5 IKEA_4 IKEA_3

Aplikácia bola vyvinutá pre našich zákazníkov s cieľom ešte viac zlepšiť ich zážitok z nakupovania tým, že im umožníme využívať pred návštevou obchodného domu IKEA i počas nej mobilné prístroje. Zákazníci budú môcť vyhľadávať výrobky, overovať dostupnosť tovaru na sklade, vytvárať si nákupné zoznamy a používať plán obchodného domu,“ hovorí Marek Feltl, generálny riaditeľ IKEA Česká republika, Maďarsko a Slovenská republika.

V aplikácii nájdete prehľadný zoznam výrobkov, rozdelený do kategórií. V každej z nich sa nachádzajú produkty  s obrázkom, cenou a ďalšími bližšími informáciami. Produkty, ktoré vás zaujali si môžete pridať do vlastného nákupného zoznamu.

IKEA_1 IKEA_2 IKEA_6

Spolu s aplikáciou IKEA, si do svojho zariadenia môžete nainštalovať aj online katalóg „IKEA Catalogue“, ktorý bol spustený ešte minulý rok. Zákazníkom umožňuje stiahnuť si digitálnu verziu katalógu IKEA. Navyše, ak podržíte váš smartphone nad stránkou klasického katalógu s jeho symbolom, vstúpite do sveta interaktívnych možností – nájdete tu filmy a nápady ako si vylepšiť bývanie.

Verzia: 18.01
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 18.01
Aktuálna cena: Zdarma
11.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+