MojAndroid

Čínska spoločnosť má síce kvôli sporu s USA zakázané používať niektoré technológie, čo sa najviac negatívne prejavilo na predaji smartfónov. Tie stále patria medzi špičku, no v našich končinách to majú bez Google služieb náročné.

Čo sa týka nositeľného príslušenstva, v tejto oblasti má Huawei jednoduchšiu cestu a snaží sa ju využívať. Pravidelne predstavuje nielen bezdrôtové slúchadlá, ale aj smart hodinky. Tie patria aj na Slovensku medzi mimoriadne obľúbené.

recenzia Huawei Watch Ultimate
Huawei Watch Ultimate

Zatiaľ najnovšou je séria Huawei Watch 4 s plnohodnotným otvoreným systémom HarmonyOS, ktorá sa predáva aj u nás. Predtým výrobca predstavil svoj najdrahší model Watch Ultimate s mimoriadne kvalitnou konštrukciou a niekoľkými extra funkcionalitami. Tieto hodinky sú dostupné v dvoch verziách.

Ak sa na hodinky od Huawei pozrieme všeobecne, ponúkajú sledovanie viac ako 100 športových aktivít, majú kvalitnú konštrukciu, vyzerajú dobre, na výber je z množstva modelov rôznych cenových kategórií a vyznačujú sa nadštandardnou výdržou batérie.

Čo Huawei predstaví?

Tieto všetky indície dávajú tušiť, že aj prichádzajúci model hodiniek bude opäť kvalitný. Výrobca o predstavení informoval na sociálnej sieti X (Twitter). Odohrá sa 14. septembra 2023 v Barcelone a oficiálnu pozvánku sme dostali aj my, takže nebudeme chýbať osobne.

Aký konkrétny model výrobca predstaví, zatiaľ nevieme. Z upútavky môžeme však usúdiť, že by mal byť v ponuke aj dámsky variant. Taktiež nepredpokladáme, že pôjde o nástupcu hodiniek série Huawei Watch 4, pretože tá bola predstavená len nedávno. Skôr by sme to tipovali na nový model, ktorý rozšíri obľúbenú sériu Watch GT. Tak čo? Tešíte sa?

Náš tip
Podvodníci na Bazoši sa nás pokúsili okradnúť. Ako to prebiehalo a na čo si dávať pozor?

5.9.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+