MojAndroid

Na Aliexpresse sa pred nedávnom začali objavovať kryty na pripravované vlajkové modely čínskeho giganta Huawei. Jedná sa o kryty práve pre rad telefónov Huawei P30. Toto príslušenstvo nám dalo množstvo informácií o pripravovanej sérii. Poďme si ukázať, čo nám dali najavo.

Kryt na Huawei P30 Pro

Opäť množstvo snímačov vzadu

Upozorňujeme, že sa nejedná o oficiálne a overené informácie o tom, ako budú tieto telefóny vyzerať a čím budú skutočne disponovať. Z týchto krytov môžeme usúdiť, že minimálne model Huawei P30 Pro bude disponovať výrezom v tvare malej kvapky, v ktorom sa bude nachádzať predná “selfie” kamera a bude mať až štvoricu fotoaparátov na jeho zadnej strane. O čosi horšie vybavený braček Huawei P30 by mal však disponovať “iba” trojicou zadných snímačov. Na oboch modeloch by nemal chýbať dvojtónový LED blesk a isté senzory, ktoré sa budú pravdepodobne starať o laserové ostrenie.

Kryt na Huawei P30 Pro

Potvrdzujú prítomnosť nových technológií?

Aj cez to, že na obaloch sa nachádzajú kruhovité otvory rôznych veľkostí, s najväčšou pravdepodobnosťou sa bude jednať iba o dierky pre mikrofóny a nie o 3,5 mm jack. Čo sa týka dizajnovej stránky, oba modely budú mať vertikálne usporiadané fotoaparáty, blesk a senzory na Huawei P30 Pro sa nachádzajú vedľa týchto snímačov, zatiaľ čo na Huawei P30 sa tieto komponenty nachádzajú pod samotnými fotoaparátmi.

Medzi ďalšie vlastnosti týchto telefónov možno zarátať aj infraport, ktorý sa možno bude nachádzať na horných hranách – napovedá tomu pomerne väčší otvor v horných častiach krytov. Koncepty smartfónu umiestneného v obale či kryte taktiež fyzicky neukazujú žiaden skener odtlačkov prstov – ten sa zrejme nachádza priamo v displeji. Každopádne sa bude jednať o veľmi zaujímavé zariadenia s veľmi podareným dizajnom.

Kryt na Huawei P30

Páči sa vám pravdepodobná podoba týchto modelov? Nezabudnite vyjadriť svoj názor dolu v komentároch! Odkazy na stránky s krytmi tu: Link 1, Link 2, Link 3, Link 4, Link 5, Link 6, Link 7, Link 8.

Ďalšie články k téme Huawei:

Náš tip
Huawei Mate 20 Pro vykazuje nízku mieru opraviteľnosti

Náš tip
Nová generácia Huawei P Smart (2019): Kirin 710 a výrez v displeji

Náš tip
Huawei napriek afére s bezpečnosťou dodal na trh tento rok cez 200 miliónov smartfónov

1.1.2019
Zdroj: Aliexpress.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+