MojAndroid

Aj napriek tomu, že model Huawei Mate 30 Pro nedisponuje službami Google, ostatné zariadenia z radu budú aktualizované aj naďalej. Po novom web GSMarena ohlásil, že Huawei Mate 20 Pro už začal obdržiavať update na najnovší Android 10.

Dostupná bude nová aktualizácia

Smartfón Mate 20 Pro sa stáva jedným z prvých zariadení čínskeho výrobcu, ktorý dostane aktualizáciu na najnovšiu verziu operačného systému. Niektorí používatelia dokonca už dostali upozornenie na dostupnosť OTA aktualizácie. Majitelia smartfónu v Holandsku hlásia, že Android 10 je doplnený o nadstavbu EMUI 10.

mate 20 pro screenshot android 10 update

Huawei Mate 20 Pro s novým Androidom

Taktiež je prítomná aj novšia septembrová bezpečnostná záplata. Samozrejme, prostredie sa dočkalo rôznych vizuálnych zmien a nadobudlo nové funkcionality, ktoré poznáme taktiež z čistej edície Androidu 10. Dodáme, že update má veľkosť enormných 4,42 GB, pričom číslo novej zostavy je známe ako 10.0.0.136.

Nesmieme zabudnúť spomenúť, že môže určitý čas trvať, kým update obdržíte aj vy. Je totiž vypúšťaný postupne, aby sa zamedzilo výskytu hromadných chýb. Musíte tak byť trpezlivý a smartfón vás nakoniec odmení novým a sviežim Androidom 10. Vyššie sme vám uviedli snímky obrazovky, ako nový systém na smartfóne vyzerá.

Ak by ste náhodou aktualizáciu obdržali aj vy, určite nás o tom informujte v diskusii nižšie.

Náš tip
EMUI 10: Ktoré Huawei smartfóny budú zaradené do beta testu?
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
13.10.2019
  • Kukucar

    P20 Pro kedy?

    • No Name

      Január

+