MojAndroid

Je to len niekoľko dní, čo spoločnosť Huawei predstavila nové smart hodinky Huawei Watch GT 4. Konkrétne boli odhalené 14. septembra počas podujatia Wearable Strategy and New Product Launch v Barcelone. Podobne ako predošlá generácia sú výnimočne kvalitným spracovaním, dvojtýždňovou výdržou a širokou ponukou fitness meraní. Podľa portálu HuaweiCentral ich teraz ešte viac vylepšuje nová aktualizácia softvéru.

Čo prináša aktualizácia Huawei Watch GT 4?

Aktualizácia softvéru pre nové smart hodinky Watch GT 4 v obidvoch verziách (41 a 46 mm) je distribuovaná globálne, takže by sa mala objaviť aj na Slovensku. Hodinky už prekvapivo dostali dve po sebe idúce aktualizácie s verziami firmvéru 4.0.0.88 a 4.0.0.95 pred týmto novou inštaláciou. Nová aktualizácia je distribuovaná s verziou firmvéru 4.0.0.103.

recenzia Huawei Watch GT 4
Huawei Watch GT 4

Aktualizácia zlepšuje prispôsobenie ciferníkov Phantom Yellow, Digital Rhythm a Folded Numerals. Zároveň optimalizuje stabilitu systému v špecifických situáciách. Pred aktualizáciou sa odporúča najskôr v smartfóne aktualizovať aplikáciu Huawei Health, ktorou nainštalujete nový firmvér, na najnovšiu verziu v obchode s aplikáciami AppGallery.

recenzia Huawei Watch GT 4
Dámska verzia Watch GT 4

Pri aktualizácii sa tiež uistite, že máte hodinky dostatočne nabité a Bluetooth pripojenie k smartfónu je stabilné. Ak by sa aktualizácia prerušila, tak by mal stačiť pre jej obnovenie reštart zariadenia. V opačnom prípade, ak by z nejakého dôvodu hodinky nefungovali, sa odporúča kontaktovať zákaznícku podporu spoločnosti Huawei. Tento scenár je však málo pravdepodobný.

Náš tip
Samsung Galaxy S24 Ultra: Dizajn a parametre očakávanej novinky
2.10.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+