MojAndroid

Celý život si budujeme rutiny. Deň čo deň sa vydávame do školy, zamestnania, trénujeme vo fitness centrách a stále hľadáme nové, zdravšie spôsoby stravovania. Nájsť tú správnu rovnováhu medzi týmito aktivitami nie je úplne jednoduché. Ak si túžite vytvoriť vyvážený a zdravý životný štýl, môže byť vašim spoľahlivým partnerom práve novinka v kategórii wearables od Huawei – smart hodinky Watch GT 4. Tieto hodinky sú výborným príkladom toho, ako inovatívne funkcie môžu urobiť váš život jednoduchším, a ich štýlový dizajn sa ľahko prispôsobí vášmu osobnému štýlu.

Do práce aj do fitka

Hovorí sa, že smart hodinky do kancelárie nepatria. Vo všeobecnosti totiž primárnou funkciou smart hodiniek nie je to, aby dobre vyzerali, ale aby poskytovali inovatívne športové funkcie. V prípade Huawei Watch GT 4 však toto pravidlo neplatí.

Zdroj: Huawei

Už na prvý pohľad je dizajn hodiniek Watch GT 4 iný od typických smart hodiniek. Šesťhranné telo pánskych hodiniek v kombinácii s jedným zo štyroch štýlových remienkov, z nich robí dokonalé spojenie tradičných hodiniek a smart zariadenia. Skrátka neprídu ani dámy. Elegantný okrúhly dizajn s delikátnym rámom pôsobí na zápästí decentne, a vďaka trom elegantným remienkom perfektne doplnia každodenný outfit do kancelárie aj fitness centra.

Móda aj inovácie

Pekný dizajn však nemusí znamenať kompromis vo funkciách, a model Watch GT 4 je toho rukolapným dôkazom. Hodinky sa totiž môžu pochváliť sériou špičkových funkcií, vrátane pokročilého sledovania GPS (QZSS, GPS, GLONASS, Galileo a Beidou), ktoré používateľom uľahčí monitorovanie ich trasy napríklad počas behu. Navyše, s vylepšenýmdvojpásmovým päťsystémovým a vysoko presným GNSS hodinky zachytia signál aj v miestach, kde by mohlo dôjsť k jeho strate, ako napríklad keď beháte popri konštrukcii mosta. Vďaka tomuto vylepšeniu si môžete byť vždy istý, že sa nikdy nestratíte a váš tréning bude zaznamenaný na 100 percent, od začiatku do konca.

Prioritou je aj zdravie

Zdravie sa začína zvnútra. To si uvedomuje aj výrobca, keďže do hodiniek po prvý krát zakomponoval aplikáciu Stay Fit, založenú na technológii Huawei TruSeen™ 5.5+. Aplikácia vám pomôže sledovať, koľko kalórií skonzumujete, vrátane metrík, ako je príjem kalórií v reálnom čase, aktívne kalórie, kalórie v pokoji a kalorický deficit, dokáže monitorovať kalórie a poskytovať podrobné údaje o vašej fyzickej kondícii. Tým aktívne pomáha udržať si zdravý životný štýl.

Huawei Watch GT 4
Zdroj: Huawei

Pracujú aj s populárnymi aplikáciami 

A aby boli vaše tréningy ešte efektívnejšie, hodinky sú kompatibilné s aplikáciami ako Strava, Runtastics od Adidas a Komoot. To ocenia najmä športovci. Vďaka tomu totiž budete mať presné údaje o svojej aktivite a tratiach, ktoré prejdete a budete tak môcť sledovať svoj progres a stanoviť si ciele. A pre tých, ktorí sa chcú hýbať, no nevedia sa rozhodnúť pre aktivitu, hodinky ponúkajú viac ako 18 profesionálnych športových režimov, ktoré zahŕňajú viac ako 100 športových aktivít, navyše podporujú hlasové asistencie pre rôzne športy.

Zefektívnia váš život

Okrem športových funkcií vám tieto hodinky pomôžu efektívnejšie riadiť váš každodenný pracovný aj osobný život bez smartfónu. V menu hodiniek nájdete budíky, stopky, časovač, svetlo, hlasového asistenta a s novou aplikáciou kalendára budete mať všetky svoje pracovné aktivity pod kontrolou. Prepínajte hudbu na telefóne zo zápästia, prehrávajte svoje obľúbené skladby priamo na hodinkách, alebo sa odfoťte na prechádzke krásnym výhľadom pomocou diaľkovej spúšte fotoaparátu na hodinkách Watch GT 4. Nezáleží na tom, či pracujete, cvičíte, jete, alebo relaxujete – môžete sa spoľahnúť, že smart hodinky s vami budú vždy držať krok.

30.9.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+