MojAndroid

Spoločnosť Huawei oznámila oficiálnu dostupnosť aktualizácie užívateľského prostredia EMUI na najnovšiu verziu 3.0 pre svoj elegantný smartfón Huawei P7. Nové používateľské prostredie prináša niekoľko noviniek, vrátane zjednodušenia ovládania jednou rukou, či úplne nový vzhľad celého rozhrania a ikon.

Rozhranie neustále využíva nový dizajn časovej osi pre zjednotenie a zvýšenie užívateľského komfortu pri rôznych aplikáciách. Po novom pribudla možnosť viacstránkových zložiek, v ktorých môžu mať užívatelia uložených viac aplikácii, ktoré sa pri zaplnení obrazovky zobrazujú na ďalších stránkach, ďalej možnosť jednoducho meniť veľkosť widgetov a vylepšenie získala napr. aj notifikačná lišta.

Vylepšená je domáca obrazovka, ktorá ponúka veľkú kolekciu online grafických motívov alebo jednoduchší spôsob interakcie medzi jednotlivými prvkami a ďalšie vylepšenia. Niekoľko vylepšení ponúka taktiež aplikácia fotoaparátu, ktorá pridáva panoramatické módy, režim skrášľovania a po novom je možné vkladať do fotografií vlastné vodoznaky.  Pred spustením aktualizácie výrobca odporúča overiť, či nebol telefón rootovaný a že bude mať dostatok energie v batérii a dostatočný úložný priestor.

Zdroj: tlačová správa

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
26.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+