MojAndroid

HTC s novou vlajkovou loďou HTC One predstavilo aj funkciu s názvom Zoe. Táto má priniesť do fotogalérie vášho zariadenia úplne nový život a premeniť tradičné úložisko nehybných obrázkov na pohyblivú galériu spomienok. Pri zapnutej funkcii HTC Zoe sa vytvorí fotografia vo vysokom rozlíšení, ktorá je nasledovaná krátkym trojsekundových útržkom videa. Výsledkom toho je, že v albume sa nezobrazujú už len statické fotografie, ale aj pohyblivé videá.

ZOE

To samozrejme nie je všetko. HTC Zoe je unikátny nástroj pre vytváranie videí poskladaných z fotografií a video záberov – tzv. Zoes. Tie  sú automaticky postrihané a doplnené o hudbu, prechody a efekty. K dispozícii sú tiež rôzne motívy, ktoré pri vytváraní takéhoto videa môžete použiť. Samozrejmosťou je prítomnosť funkcie zdieľania na sociálnych sieťach alebo prostredníctvom e-mailu. Novinkou je služba nazvaná HTC Zoe Share, čo je zaujímavý spôsob zdieľania od spoločnosti HTC.

Ak chcete vidieť ako vyzerajú nastrihané videá a fotografie na HTC Zoe Share, tak stačí ak navštívite oficiálny web služby na tomto linku -> HTC Zoe Share.

Ďalšie Zoe galérie:

1.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+