MojAndroid

HTC sa na CES 2012 veľmi nepredviedlo. Okrem predstavenia HTC Titan II sa neudialo nič zvláštne. Predpokladáme, že najlepšie kúsky od HTC nás ešte len čakajú tento rok buď ako špeciálne akcie, alebo ich HTC predstaví na Mobile World Congress budúci mesiac.

T-Mobile v USA však čaká na jar tohto roku premiéra tenkého smartfónu, ktorý bude poháňať Ice Cream Sandwich – HTC Ville. HTC Ville bude poháňať 1,5GHz dual-core procesor, bude hrubý do osem milimetrov s displejom 4,3-palca s QHD rozlíšením a nemal by mu chýbať ani kvalitný fotoaparát.

Ďalšou novinkou má byť tzv. HTC Family služba, ktorej účelom je zblížiť celé rodiny. Nasledovať majú iniciatívy HTC Read a HTC Play. Family má umožniť posielať osobné alebo hromadné správy, koordinovať rodinné udalosti. Súčasťou tejto služby je tiež Geolocation funkcia, ktorá umožňuje užívateľom sledovať jeden druhého a miesto ich pobytu na nástenke – tá zároveň slúži ako akýsi digitálny priestor na zdieľanie obrázkov a iných dokumentov.

Viac informácii môžeme očakávať na MWC v Barcelone.

Zdroj, foto: pocketnow.com

16.1.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+