MojAndroid

O zámeroch spoločnosti HTC, aktualizovať  svoje staršie zariadenia na novší Android s používateľskou nastavbou Sense 5.0, sme vás informovali už koncom februára. Taiwanský výrobca plánuje vydať aktualizáciu nadstavby Sense 5.0 pre zariadenia One X, One X+, One S a Butterfly. Detailnejší časový plán aktualizácií zatiaľ nie je dostupný, no na povrch vyplávali ďalšie detaily ohľadom funkcií, ktoré budú, resp. nebudú, dostupné v update pre staršie HTC smartfóny.

HTC One_screen_10 HTC One_screen_6

Podľa portálu androidpit.de, nebude po aktualizácii vyššie spomínaných zariadení, dostupná funkcia BlinkFeed. BlinkFeed je nová domovská obrazovka, ktorá bola exkluzívne vytvorená pre novú sériu zariadení HTC One. Predstavuje jednoduchý live stream informácií, ktorý zobrazuje aktuality a novinky zo sociálnych sietí alebo vybraných médií. V starších zariadeniach sa BlinkFeed neobjaví, čo môže byť pre niekoho sklamaním. Rovnako sa do výberu funkcií, a to najmä z dôvodu hardvérových obmedzení, nedostane ani HTC Zoe, ktorý vytvára naraz 20 snímkov v plnom rozlíšení a jedno krátke 3 sekundové 1080p video.

Zdroj: androidpit.de

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
14.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+