MojAndroid

HTC AndroidTak ako sme informovali už minulý týždeň, HTC potvrdilo prípravu súťaže pre platformu Android a budúci týždeň v utorok 1.6. predstaví oficiálne prvú vývojársku súťaž pre Android na Slovensku.Podľa vzoru českej súťaže, vývojárska súťaž bude trvať dva mesiace a vývojári budú mať možnosť prihlásiť do súťaže svoju vlastnú aplikáciu. Všetky prihlásené aplikácie bude hodnotiť odborná a verejná porota. Na konci súťaže sa hlasovaním vyberú najlepšie aplikácie. V Čechách má HTC pripravené tieto zaujímavé ceny: finančnú odmenu (od 20 tis.-50 tis. Kč) a nový telefón HTC Desire.

Súťaži sa budeme na stránkach MojAndroid.sk venovať a ďalšie podrobné informácie o súťaži doplníme po tlačovej konferencii.

Prečítajte si návod, ako si naprogramovať svoju prvú Android naplikáciu.

28.5.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+