MojAndroid

HTCSpoločnosť HTC, ktorá je svetovým lídrom vo výrobe a inováciách mobilných telefónov, ohlásila sériu povýšení na úrovni výkonného manažmentu a novovytvorené riadiace pozície zamerané na budovanie pevnejších základov pre budúci rast.

„Keďže odvetvie smartfónov expanduje rýchlosťou svetla, pre spoločnosť HTC je nevyhnutné zvyšovať kvalitu svojho manažmentu zvnútra a tiež prijímaním profesionálov zvonka,” vyjadril sa Peter Chou, generálny riaditeľ spoločnosti HTC. „Dnešné vyhlásenie nie je iba signálom nášho súčasného rastu a pokroku, ale našou víziou prinášať jedinečné smartfóny ľuďom na celom svete.”

Ron Louks, výkonný riaditeľ pre stratégiu

Vo svojej novovytvorenej pozícii výkonného riaditeľa pre stratégiu bude Ron Louks v spoločnosti HTC zodpovedný za prinášanie nových strategických iniciatív, technologickú liaheň a bude úzko spolupracovať s technickým a prevádzkovým oddelením spoločnosti HTC. Pred príchodom do spoločnosti HTC pôsobil Louks ako výkonný riaditeľ pre technológiu v Sony Ericsson.

Kouji Kodera, výkonný produktový riaditeľ

Vo svojej novovytvorenej pozícii výkonného produktového riaditeľa bude Kouji Kodera v spoločnosti HTC zodpovedať za plánovanie a riadenie globálneho portfólia produktov HTC. Ako ostrieľaný veterán v odvetví mobilnej technológie má Kodera výborné skúsenosti v oblasti budovania stratégií pre portfóliá mobilných telefónov. Pred nástupom do HTC pracoval pre Sony Ericsson ako produktový riaditeľ.

David Chen, výkonný technický riaditeľ

David Chen postúpil na výkonného technického riaditeľa zo svojej doterajšej pozície viceprezidenta pre vývoj produktov a bude pokračovať v stimulovaní vývoja produktov a technológií v HTC. Ako jeden z prvých zamestnancov HTC v roku 1997 zohral Chen kľúčovú úlohu v úspechu spoločnosti HTC. Pod jeho vedením HTC úspešne vyvinulo mnoho najinovatívnejších smartfónov svetového prvenstva.

Táto organizačná zmena povedie k tomu, že Horace Luke, výkonný riaditeľ HTC pre inovácie a John Wang, výkonný riaditeľ HTC pre marketing budú úzko spolupracovať s Koderom a Chenom na posilnení celkovej ponuky produktov HTC na celom svete.

Jason Mackenzie, prezident HTC pre Severnú a Latinskú Ameriku

Jason Mackenzie postúpil na prezidenta HTC pre Severnú a Latinskú Ameriku zo svojej doterajšej pozície viceprezidenta HTC pre Severnú Ameriku. Ako prezident bude Mackenzie naďalej stimulovať stratégiu spoločnosti HTC a jej rast na trhoch v Severnej a Latinskej Amerike, kde prispel k vynikajúcim výsledkom firmy. Mackenzie, ako jeden zo zakladajúcich severoamerických členov HTC v roku 2005, priviedol túto spoločnosť v Severnej Amerike k výraznému rastu.

Florian Seiche, prezident HTC pre Európu, Blízky Východ a Afriku

Florian Seiche bol povýšený na prezidenta HTC EMEA zo svojej predošlej pozície viceprezidenta HTC pre Európu, Blízky Východ a Afriku (EMEA). Ako jeden zo zakladateľov prevádzky HTC v regióne EMEA v roku 2005 sa Seiche zaslúžil o rast obchodu a značky HTC v Európe, na Blízkom Východe a v Afrike až na úroveň jedného z popredných výrobcov smartfónov.

HTC Corporation tiež ohlásila, že Jason Juang, senior výkonný viceprezident HTC, opustil spoločnosť, aby využil iné pracovné príležitosti.

O spoločnosti HTC

Spoločnosť HTC Corporation (HTC) je jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností v priemysle mobilných telefónov. Tým, že HTC stavia ľudí do centra všetkého čo robí, vytvára inovatívne smart telefóny, ktoré lepšie slúžia životom a potrebám jednotlivcov. Spoločnosť je kótovaná na taiwanskej burze cenných papierov pod symbolom 2498. V prípade záujmu o viac informácií o spoločnosti HTC navštívte, prosím, stránku www.htc.com.

3.8.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+