MojAndroid

HTC One M9 dostane v blízkej budúcnosti ďalší veľký update, ktorý má priniesť viacero funkcií, ktoré vlajkovej lodi od HTC v súčastnosti chýbajú. Na rozdiel od natívneho Androidu Lollipop alebo niektorých konkurenčných prístrojov, nepodporuje totižto tzv. Guest mode. To sa však má zmeniť s príchodom ďalšieho updatu, ktorý má Android povýšiť na verziu 5.1 Lollipop.

Podľa developera LlabTooFeR však aktualizácia neprinesie len podporu návštevníckeho módu, ale aj možnosť nastavenia vyváženia bielej a teploty farieb displeja. Presný dátum spustenia aktualizácie nie je známy, dostaviť by sa ale mohla už v nasledovných mesiacoch. Ak vám v M9 chýbali práve tieto dve funkcie, v budúcnosti v ňom určite chýbať nebudú.

Guest Mode – Je nové zabezpečenie Androidu, ktoré prepne používateľa do chránené režimu, v ktorom nemá prístup k aplikáciám a dátam majiteľa zariadenia.

Náš tip
RECENZIA | HTC One M9: Skôr evolúcia ako revolúcia

Zdroj: phonearena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
27.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+