MojAndroid

Majiteľov smartfónu HTC One M8 poteší správa o pripravovanej aktualizácii. Tá má priniesť najnovší Android 4.4.3 KitKat, a to ešte tento týždeň. Na Twitteri to potvrdil viceprezident HTC pre manažment Mo Versi. Ten zároveň vysvetľuje, prečo spoločnosť neprešla rovno na najnovší Android 4.4.4 KitKat. Má to byť najmä z dôvodu integrácie väčšiny dôležitých opráv z Androidu 4.4.4 už v teraz pripravovanej aktualizácií. Navyše, HTC sa radšej sústredí na vývoj firmvéru s najnovším Androidom L, ktorý má oficiálne vyjsť niekedy na jeseň tohto roka. Taiwanský výrobca prisľúbil, že ho na HTC One M8 dostane už niekoľko týždňov po jeho oficiálnom dokončení a sprístupnení finálneho zdrojového kódu. 

HTC One M8 momentálne beží na Androide 4.4.2 KitKat s nadstavbou Sense 6.0. Od Androidu 4.4.3 sa neočakávajú žiadne veľké zmeny, ale skôr len opravy chýb. Je však dobré vidieť, že taiwanský výrobca si poctivo plní svoje záväzky voči svojim zákazníkom, ktorým ponúka najnovšie aktualizácie pomerne rýchlo. Uvidíme, ako sa mu podarí dodržať prísľub skorej aktualizácie na Android L.

Zdroj: androidpolice

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
21.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+