MojAndroid

Google predstavil vývojársku verziu svojho najnovšieho systému pred niekoľkými týždňami. Ako to už býva zvykom, užívatelia sa chcú čo najskôr uistiť, že aj ich zariadenie dostane aktualizáciu s najnovším systémom. Takto nevinne vyzval jeden americký majiteľ smartfónu HTC One M8 svoju domácu pobočku HTC na sociálnej sieti Twitter, aby mu potvrdili, že aj jeho smartfón dostane aktualizáciu s najnovším systémom.

Predstaviteľ spoločnosti HTC mu promptne odpovedal a uistil ho, že aj vlaňajší vlajkový model sa môže tešiť na najnovší systém. Samozrejme, na mysli mal finálnu verziu systému, ktorej meno ešte nie je známe a ktorá bude predstavená zrejme až o niekoľko mesiacov. HTC One M8 bude mať v tom čase už takmer dva roky, no HTC naďalej pokračuje v aktualizovaní aj svojich súčasných modelov a dodržujú záväzok aktualizovania vlajkových modelov do 24 mesiacov od ich zverejnenia.

Recenzia-HTC One M8-9

Zatiaľ nie je zrejmé, či novú aktualizáciu dostanú všetky verzie vlajkovej lode. Môžeme ale očakávať, že sa to bude týkať klasických smartfónov od operátorov a odomknutých smartfónov, no zatiaľ nie je zrejmé, či sa to týka aj Google Play edícii či vývojárskej edície smartfónu.

Zdroj: Mo Versi (Twitter) via Android Police

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
16.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+